Mākoņains
Rīga
-4°
Mākoņains
LV RU
Izklaide

Loma līdzās Haselhofam, kas varēja izmainīt visu di Kaprio karjeru

 
04.jūlijs 2016  19:20

Seriāla ("Baywatch") "Pludmales patruļas" producenti Maikls Bērks un Duglass Švarcs atklājuši, ka oskarotais Leonardo di Kaprio seriālā gandrīz kļuva par Deivida Haselhofa dēlu. Di Kaprio karjera būtu pavisam citādāka, ja viņš šo lomu būtu ieguvis, taču varbūt liktenīgi viņam Deivids Haselhofs šo ideju nepieļāva.

Oskarotais Leonardo di Kaprio (pa labi) seriālā "Baywatch" gandrīz kļuva par Deivida Haselhofa dēlu.

Oskarotais Leonardo di Kaprio (pa labi) seriālā "Baywatch" gandrīz kļuva par Deivida Haselhofa dēlu.

Intervijā "The Hollywood Reporter" Bērks teica: "Patiesībā mēs jau bijām gatavi dot lomu di Kaprio. Taču Deivids uzskatīja, ka aktieris bija par vecu, lai tēlotu viņa dēlu." Švarcs piebilda: "Deivids uzskatīja, ka viņš tādējādi izskatītos vecāks. Viņš bieži raizējās par tādām lietām."

Atlases laikā di Kaprio bija 15 gadi, un galu galā lomu ieguva deviņgadīgais Džeremijs Džeksons. Taču tas nebija vienīgais noslēpums, kuru producenti varēja atklāt par seriālu. Viņi arī atklāja, ka Haselhofs negribēja, lai Pamela Andersone iegūst lomu.

Pēc Bērka teiktā, Haselhofs uzskatīja, ka Andersones parādīšanās žurnālā "Playboy" atsvešinātu fanus. "Deivids teica, ka negribot meiteni, kas ir bijusi "Playboy"," teica Bērks. "Viņš sacīja: "Bērni skatās šo seriālu." Švarcs piebilda: "Viņai bija milzīgas krūtis, un Deivids uzskatīja, ka visi skatītos uz tām un viņam nepievērstu uzmanību. Un tā arī bija." Andersones krūtis radīja problēmas arī ar viņas seriāla kolēģi Nikolu Egerti. Kā atklāja producenti, Egerte veica krūšu palielināšanu, lai viņa varētu sacensties ar Andersoni.

"Viņa jutās kā Pamelas sāncense," teica Bērks. "Viņai bija skaists, sportisks ķermenis, taču nebija lielas krūtis. Varbūt viņa izjuta nelielu spiedienu. Vienubrīd uznāca svētku brīvdienas, un pēc tām viņa dažas dienas teica, ka slimo. Tad viņa ieradās uzņemšanas laukumā ar lielākām krūtīm."

"Es jau biju nofilmējis viņas ainas, kur viņai bija mazas krūtis," Švarcs skaidroja. "Viņa ieradās ar jaku mugurā. Es teicu: "Nikola, tu to nevari vilkt. Mēs jau nofilmējām daļu no ainas, kur tev tā jaka nebija mugurā, atceries?" Viņa jaku gribēja nēsāt, bet es nevarēju saprast, kāpēc. Un tad, kad viņa beidzot novilka to jaku, viņas krūtis bija milzīgas, D izmēra. Es nezināju, ko darīt. Man visu atlikušo sēriju vajadzēja viņai priekšā likt lietas."
 
Deivids Haselhofs 90. gados populārajā seriālā „Pludmales patruļa”
 
Deivids Haselhofs atgriežas filmā „Pludmales patruļa”
 
Leo Di Kaprio ceļš uz Oskaru interneta asprāšu acīm
 
Leonardo di Kaprio konferencē Ņujorkā

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video, EPA/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS