Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Kultūra

Vecpiebalgas baznīcā 16. jūlijā koncertu sniegs dziesminieks Kārlis Kazāks (1)

 
06.jūlijs 2016  12:46

16. jūlijā plkst.19:00 Vecpiebalgas baznīcā notiks koncerts, kurā muzicēs pazīstamais mūziķis Kārlis Kazāks.

Kazāks: “Tā es jūtos daudz labāk, ja varu ieskatīties klausītāja acīs. Ja zinu, ka abi esam vēlējušies sastapties. Un dziesmas tā atdzīvojas vieglāk, jo tās pa īstam rodas klausītājā. Mirklī, kad satiekamies.”

Kazāks: “Tā es jūtos daudz labāk, ja varu ieskatīties klausītāja acīs. Ja zinu, ka abi esam vēlējušies sastapties. Un dziesmas tā atdzīvojas vieglāk, jo tās pa īstam rodas klausītājā. Mirklī, kad satiekamies.”

Kārlis Kazāks ir dziesminieks, kurš biežāk sastopams ārpus galvaspilsētas un labiekārtotām koncertzālēm, izvēloties sastapt savu klausītāju attālākās un pat neierastās vietās.

“Tā es jūtos daudz labāk, ja varu ieskatīties klausītāja acīs. Ja zinu, ka abi esam vēlējušies sastapties. Un dziesmas tā atdzīvojas vieglāk, jo tās pa īstam rodas klausītājā. Mirklī, kad satiekamies,” tā saka pats dziesmu autors.

Pašam dziesminiekam ļoti nozīmīgs ir nu jau piekto gadu notiekošais “Velomūzikas projekts”, kurā mūziķi un draugi ar velosipēdiem ceļo pa Latviju, muzicējot visdažādākajās vietās - tautas namos, privātās saimniecībās, skolās, ceļmalu pieturās, mežos, it visur, kur sastop mūzikas klausītājus. Šajos braucienos pa Latviju ir pieveikti jau 2500 km pa attālākajām Latvijas vietām un mazākajiem celiņiem, un nospēlēti vairāk nekā 70 akustiski koncerti.

“Es esmu pārsteigts, ja cilvēki izvēlas laiku pavadīt koncertos kopā ar mani. Un katrs uzaicinājums muzicēt šo sajūtu pastiprina. Es nevēlos dziedāt, ja tas nekļūst par piedzīvojumu man un cilvēkiem, kuriem muzicēju. Es ticu, ka Vecpiebalgas baznīcā mēs kļūsim bagātāki. Viens ar otru,” tā par gaidāmo koncertu Vecpiebalgā saka dziesminieks.

Kārlis Kazāks ir izdevis 4 solo albumus, divus šūpuļdziesmu albumus bērniem, mūzikas ierakstu kopā ar grupu “Oceanfall” un radījis mūziku teātra izrādēm Latvijas Nacionālajā, Latvijas Leļļu un Dirty Deal teātros.

Šis būs otrais koncerts šīs vasaras koncertu cikla Vecpiebalgas baznīcā ietvaros, un īpašs ar to, ka tiks veltīts Vecpiebalgas baznīcas torņa atjaunošani.

Nākamais koncerts gaidāms 20. augustā plkst.19:00, kurā uzstāsies ērģelniece Larisa Carjkova un mecosoprāns Baiba Renerte ar jauno kopdarbu – programmu “Manas dvēseles logs”.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.
16. jūlija koncerta ziedojumi tiks veltīti Vecpiebalgas baznīcas torņa atjaunošanai.

Regīna Zommere/Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS