Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Futbols

Krievijas izlases futbolisti Kokorins un Mamajevs tiks sodīti par 250 000 eiro vērto ballēšanos. VIDEO (4)

 
06.jūlijs 2016  17:13

Krievijas izlases futbolisti Aleksandrs Kokorins un Pāvels Mamajevs saņems sodu no saviem klubiem par ballēšanos Monako pēc valstsvienības izstāšanās no Francijā notiekošā Eiropas čempionāta.

Kokorins un Mamajevs iztērējuši 250 000 eiro par 500 pudelēm šampanieša.

Kokorins un Mamajevs iztērējuši 250 000 eiro par 500 pudelēm šampanieša.

Internetā publicēts video, kur abi futbolisti redzami ballītē kādā Monako klubā. Krievijas mediji vēsta, ka viņi iztērējuši 250 000 eiro par 500 pudelēm šampanieša.

Kokorina pārstāvētā Sanktpēterburgas "Zeņit" komanda paziņojusi, ka futbolists tiks pazemināts uz rezerves komandu, savukārt "Krasnodar" vienība Mamajevam liks trenēties kopā ar kluba jauniešu komandu.

"Diemžēl Krievijas futbolisti bieži iekuļas skandalozās situācijās, jo viņiem trūkst izpratnes, kā uzvesties publiskās vietās," teikts "Zeņit" kluba paziņojumā.

Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peškovs norādījis, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir dzirdējis par notikušo incidentu. "Protams, visi ir dzirdējuši par notikušo, arī prezidents. Mums jābūt piesardzīgiem un jānoskaidro, vai par šo cūcību ir maksājuši mūsu futbolisti vai kāds cits."

"Twiga" nakts kluba īpašnieks apgalvo, ka futbolisti ballītē bijuši kopā ar sievām un neesot pasūtījuši šampanieti, kā arī alkoholu nelietoja.

Jau ziņots, ka Krievijas izlase Eiropas čempionātā nepārvarēja grupu turnīru, kur tā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Angliju, kā arī piedzīvoja zaudējumus 1:2 pret Slovākiju un 0:3 pret Velsu.

Kokorina un Mamajeva jestrā ballīte - video:LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS