Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

Pārdzēries puisis no laukiem Rīgā sarīko šaudīšanos – Lilijas logā naktī ietriecas lode. VIDEO (22)

 
08.jūlijs 2016  07:01

Kāds 21 gadus vecs jaunietis no laukiem nakts laikā pārbiedējis rīdziniekus, šaudīdamies ar pneimatisko ieroci kaimiņmājas logos. Puisis ieradās Rīgā no laukiem un kopā ar draugiem draudzenes dzīvoklī svinēja savu „viesizrādi” galvaspilsētā. Sadzēries viņš sāka šaudīties kaimiņmājas virzienā.

Lilija rāda lodes caurumu logā. Viņu nakts laikā uzmodināja no kaimiņmājas loga raidīts šāviens.

Lilija rāda lodes caurumu logā. Viņu nakts laikā uzmodināja no kaimiņmājas loga raidīts šāviens.

Ap diviem naktī Lilija ar vīru gulēja, kad lode ietriecās viņu logā. Viņi pat nesaprata, kas īsti ir noticis. Tas, ka kāds šaus pa logiem, droši vien ir mazākais, ko cilvēks, kurš nedzīvo kara apstākļos, gaida naktī, vēsta LNT raidījums „Degpunktā”.

Ir pagājušas vairākas dienas, taču notikumi spilgtā atmiņā. Dzīvokļa saimnieki atzīst, ka piedzīvojuši pamatīgu izbīli un kopumā ir paveicies gan viņiem, gan arī pašam šāvējam. Ja lode būtu gājusi mazliet uz citu pusi, kādu pat varēja nogalināt.

Šāvēji ātri vien pamanīti – viņus ievērojis viens no uzmodinātajiem kaimiņiem un varējis policistiem parādīt, ka viņi jāmeklē pāri ielai, divpadsmit stāvu mājā.
Norādītajā dzīvoklī mājā durvis atvēra kāda jauna meitene. Viņa paskaidroja, ka puišiem pie viņas bijusi ballīte. Stāstu par dzēruma izklaidēm, kas pašiem jauniešiem šķitušas nevainīgas, apstiprina arī policijā.

„1995. gadā dzimis jaunietis atbraucis uz Rīgu no laukiem ciemos pie pazīstamas meitenes. Svinējuši, atzīmējuši, taču viss beidzies ar šaušanu,” norāda policijā.
Ierocim vēl nozīmētas visas nepieciešamās ekspertīzes, taču tas, visticamāk, izrādīsies pneimatiskais. Prakse rāda, ka arī ar to var nodarīt nopietnus miesas bojājumus, ja gadās neveiksmīgs trāpījums. Trāpījums divos logos gan nav bijis veiksmīgs. Stikli būs jāmaina, un tas nebūs lēti.

Jaunietis ļoti nožēlo izdarīto. Iepriekš viņš policijas redzeslokā nav nonācis.
“Ir uzsākts kriminālprocess, kā rezultātā jaunietis var tikt pie piecu gadu cietumsoda. Ja jaunietis apmaksās cietušajiem logu maiņu, tad būs iespējams samazināt sodu, taču šajā gadījumā izlīgums nav paredzēts, un tiesa būs jebkurā gadījumā,” saka policijā.

Taču, lai arī notikusi vienkārši muļķīga izklaide bez nekādām ļaunām domām, sekas būs nopietnas. Paši cietušie, Lilija un viņas vīrs Vladimirs, jaunietim neko ļaunu nevēl. Cer tikai, ka šādas izklaides ne viņš, ne viņa draugi vairs neatkārtos.


Puisis no laukiem sadzeras un sarīko apšaudiKasjauns/lv/Foto: ekrānuzņēmums no video/Video: LNT „Degpunktā”


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS