Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Mūsu dāmas uz Vaikules festivālu saposušās kā princeses. FOTO (66)

 
08.jūlijs 2016  13:06

Festivāla "Laima Vaikule Rendez-Vous" trešā diena bija pārsteigumiem pilna. Proti, septiņi skatītāji tika pie iespējas satikties ar pašu Laimu Vaikuli, kā arī koncertā uzstājās populārā Krievijas dziedātāja Lolita.

Mūsu dāmas uz Vaikules festivālu saposušās kā princeses. FOTO

Tā kā festivāla organizatori regulāri saņem jautājumus no faniem un koncertu apmeklētājiem par iespēju satikt Laimu Vaikuli, tad, ņemot vērā lielo pieprasījumu, tika nolemts, ka īpašajā datumā - 7. jūlijā -, tieši septiņiem koncerta apmeklētājiem šī iespēja tika dota. Laimīgos uzvarētājus paziņoja, izlozējot sēdvietu numurus zālē, un veiksminieki varēja koncerta laikā personīgi satikt Laimu Vaikuli, dāvanā saņemot arī parakstītus dziedātājas albumus.

Šā vakara koncerta apmeklētājiem bija sagatavots vēl viens pārsteigums. Lai gan dziedātājas Lolitas  uzstāšanās bija paredzēta piektdien, 8. jūlijā, dziedātāja piekritusi priecēt klausītājus ar savu klātbūtni arī šī vakara koncertā.

Laima Vaikule ar mūsu puišiem Jāni Stībeli, Intaru Busuli un Lauri Reiniku.

Laima Vaikule ar mūsu puišiem Jāni Stībeli, Intaru Busuli un Lauri Reiniku.


Tāpat vēl nebijis notikums Latvijā bija Edītes Pjehas, viņas meitas Ilonas Broņevickas un mazdēla Stasa Pjeha uzstāšanās uz vienas skatuves, viena koncerta ietvaros. Lai gan atsevišķi zvaigznes ir koncertējušas Latvijā, šī bija pirmā reize, kad trio uzstājās kopā koncerta laikā.

Šī vakara koncertā bez Laimas Vaikules, jau minētajiem māksliniekiem un īpašā pārsteiguma no dziedātājas Lolitas, uzstājās arī operdziedātāja Hibla Gerzmava, Larisa Doļina, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska un MBAND.

Ar fantastisku tērpu un ieturētā stilā uz Laimas Vaikules festivātu ieradās latvju modes ikona Maija Silova.

Ar fantastisku tērpu un ieturētā stilā uz Laimas Vaikules festivātu ieradās latvju modes ikona Maija Silova.

Laimas Vaikules festivāla "Rendez-Vous 2016" trešā diena
Kasjauns.lv / Foto: Eduards Paņičevs


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS