Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Sabiedrībā

Rīgas domes Vides pārvaldi turpmāk vadīs Evija Piņķe

 
11.jūlijs 2016  13:29

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta (MVD) Vides pārvaldi turpmāk vadīs Evija Piņķe, pastāstīja MVD direktora biroja vadītāja Inga Ivanova.

Viņa pastāstīja, ka Piņķe, kas izraudzīta starp diviem potenciālajiem amata kandidātiem, līdz šim bija departamenta Vides pārvaldes Vides uzraudzības nodaļas vadītāja. Ivanova uzsvēra, ka Piņķe ir pieredzējusi darbiniece, kas departamentā strādā kopš 2005.gada. Ivanova atzīmēja, ka Piņķe ir ne tikai pieredzējusi, bet arī augsti kvalificēta speciāliste, kura ieguvusi izglītību Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātē vides zinātņu specialitātē.

Ivanova paskaidroja, ka ir īstenota iepriekšējā iecere - izraudzīties jauno pārvaldes priekšnieku no departamenta iekšējo resursu vidus, lai iespējami veiksmīgi nodrošinātu pārvaldes darbības turpināšanos. Ivanova prognozēja, ka Piņķes pieredze un profesionālā sagatavotība bez liekiem sarežģījumiem ļaus turpināt iepriekšējā pārvaldes priekšnieka Askolda Kļaviņa (ZZS) iesākto darbu.

Ivanova pastāstīja, ka Piņķe amatā stāsies 18.jūlijā, savukārt viņas vietu Vides uzraudzības nodaļas vadītāja amatā varētu ieņemt kāds no nodaļas speciālistiem. Šobrīd precīzi nosaukt kāda speciālista vārdu ir pāragri, piebilda Ivanova.

Jau tika ziņots, ka līdzšinējais Rīgas domes MVD Vides pārvaldes vadītājs Askolds Kļaviņš (ZZS) kļuva par Saeimas deputātu pēc tam, kad no veselības ministra amata, kā arī no Saeimas deputāta amata atteicās Guntis Belēvičs.

Tā kā nav pieļaujams apvienot darbu Saeimas deputāta amatā un pašvaldības institūcijā, Kļaviņš Vides pārvaldes priekšnieka posteni ir spiests atstāt.

LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS