Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Britnija rāda, kā prot stāvēt uz rokām. FOTO (2)

 
12.jūlijs 2016  04:03

„Man ļoti patīk stāvēt uz rokām,” savā „Instagram” blogā publicēto attēlu, kurā redzama stāvam uz rokām spoguļa priekšā, komentējusi amerikāņu popzvaigzne Britnija Spīrsa (34).

Nav šaubu, ka popzvaigzne Britnija Spīrsa šobrīd ir savā lieliskākajā fiziskajā formā.

Nav šaubu, ka popzvaigzne Britnija Spīrsa šobrīd ir savā lieliskākajā fiziskajā formā.

Dziedātāja Britnija Spīrsa ir lieliskā fiziskajā formā. Nesen kā popzvaigzne parādījusi fotogrāfiju no treniņa aizkulisēm. „Instagram” blogā publiskotajā attēlā viņa redzama stāvam uz rokām spoguļa sienas priekšā. Britnija ir ģērbusies mazos rozā šortiņos un sporta krūšturī, augums izskatās nevainojami slaids un graciozs. Attēlu uzņēmis popzvaigznes ilggadējais un uzticamais miesassargs, kurš sporta zāles daudzo spoguļu dēļ arī iekļuvis kadrā.

Jau pavisam drīz dziedātāja atgriezīsies uz skatuves Lasvegasā, kur turpinās skatītājus priecēt ar savu veiksmīgo šovu „Piece Of Me”.

Pirms diviem gadiem, kad Britnija Spīrsa uzsāka savu šovu Lasvegasā, kritiķi viņai pārmeta, ka popzvaigzne esot par apaļīgu šādiem kabarē stila tērpiem, kas tik ļoti atsedz augumu. Britnija to ļoti pārdzīvoja. Lai arī viņa apmeklēja jogas nodarbības un trīs reizes nedēļā stundas garumā nodevās kardio vingrojumiem, vēlamais rezultāts netika sasniegts.

Taču kritika mudināja viņu strādāt vēl intensīvāk. Pēc laika preses slejās varēja lasīt recenzijas, kurās popzvaigznes augums tika slavēts, ne pelts.
 
Britnija izrāda nevainojamu augumu bikini
 
Britnija priecē savu publiku ar apbrīnojami labu figūru
 
Britnija ir pārāk apaļīga skatuvei
Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS