Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Citi sporta veidi

Muhameda Ali boksa cimdus no "Gadsimta cīņas" izsolē var pārdot par miljonu dolāru

 
12.jūlijs 2016  11:38

Ekipējums no Miuhameda Ali un Džo Freizera par "Gadsmita cīņu" dēvētā boksa mača, kas 1971. gadā notika Ņujorkā, nokļuvis izsolē Ņūdžersijā, informē aģentūra ''Reuters''.

Muhameda Ali izmantotie cimdi, kam minimālā cena noteikti 250 000 dolāri, izsolē varētu tikt pārdoti par vairāk nekā miljonu dolāru.

Muhameda Ali izmantotie cimdi, kam minimālā cena noteikti 250 000 dolāri, izsolē varētu tikt pārdoti par vairāk nekā miljonu dolāru.

Freizeram piederošās īpašās cirksni aizsargājošās bikses sākotnēji novērtētas ar 5000 dolāriem un varētu tikt pārdotas par 10 000 dolāriem.

Savukārt Ali šajā mačā izmantotie cimdi, kam minimālā cena noteikti 250 000 dolāri, varētu tikt pārdoti par vairāk nekā miljonu dolāru. Šai lietai vēl nav saņemt neviens pieteikums.

Izsole ritēs līdz 4. augustam.

Relikvijas tiek izsolītas tikai mēnesi pirms Ali nāves 74 gadu vecumā slimnīcā Arizonā. Freizers nomira 2011. gadā.

1971. gada martā abi bokseri devās Ņujorkas "Madison Square Garden" ringā iepriekš ne reizi nebūdami zaudējuši. Par uzvarētāju pēc punktiem 15 raundu cīņā kļuva Freizers.

Pēc šīs cīņas Freizers atdeva cirkšņa sargu Deividam Volfam, kurš bija sekundants visās trijās viņa sacensībās ar Ali. Pēc Volfa nāves 2009. gadā tas tika atrasts viņa mājās.

"Līdzīgi Ali cimdi, kas izmantoti boksa mačā, iepriekš tikuši izsolīti par miljonu, bokserim vēl dzīvam esot," norāda izsoļu nama īpašnieks Kens Goldins.
 
Boksa leģendas Muhameda Ali apbrīnojamā karjera un dzīve

BNS/Foto: Reuters/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS