Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Izklaide

Inesei Šleserei katru dienu megadārgi tērpi. FOTO (238)

 
13.jūlijs 2016  13:50

Ekspolitiķe miljonāra Aināra Šlesera sieva Inese ir izteikta zīmolu drēbju, ja tā var izteikties – verdzene, un vienmēr spīdējusi, sabiedrībā parādoties jaunākās modes tērpos. Žilbina viņa arī šajā vasarā.

Inese Šlesere ar dēlu Edvardu. Inesei mugurā kleita par 6259 eiro.

Inese Šlesere ar dēlu Edvardu. Inesei mugurā kleita par 6259 eiro.

Inese Šlesere ik vasaru bauda kultūras programmu Dzintaru koncertzālē. Tā iepriekšējos gados viņa bija „Jaunā Viļņa” kaismīga apmeklētāja, bet šogad viņas pasākumu topa augšgalā ir Laimas Vaikules festivāla „Rendez-Vous” apmeklēšana. Uz koncertiem un ballītēm viņa ieradās ik dienas, un ik dienas žilbināja ar jaunumiem no savas garderobes.

 Festivāla pirmajā dienā Inese uz koncertu ieradās kopā ar vīru Aināru un vecāko dēlu Edvardu. Inesei mugurā bija brīnišķīgā „Dolce&Gabbana” kleita ar rozi un uzrakstu zelta burtiem „I love jou mamma”, kuras cena ir ne vairāk, ne mazāk kā 6259 eiro. Tērpu viņa bija paspilgtinājusi ar 822 eiro vērtu „Valentino” somiņu.

Inesei Šleserei svārki par 1020 eiro.

Inesei Šleserei svārki par 1020 eiro.


Savukārt jau nākamajā dienā Inese pārsteidza ar svārkiem no „Dolce&Gabbana” 2015. gada rudens kolekcijas „Mamma” svārkiem 1020 eiro vērtībā.
 
Laimas Vaikules festivāla atklāšanas koncerta apmeklētāju tērpu parāde

Kasjauns.lv / Foto: Eduards Paņičevs


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS