Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
TV šovi

"Netīrajās dejās" tracis pie baseina un lielība ar "čiki-briki" dievināšanu. FOTO (43)

 
13.jūlijs 2016  22:03

Ceturtajā TV3 šova „Netīrās dejas” sērijā izbalsošanas brīdi piedzīvoja dejotāja Kima pielūdzējas, bet pārējie kungi – Ainārs un Roberts – turpināja iepazīt šovā satiktās meitenes.

Lietuvā Roberta "Netīro deju" harēmā Elīna un Ketija par kleitas sagriešanu sarīkoja pamatīgu jandāliņu pie baseina.

Lietuvā Roberta "Netīro deju" harēmā Elīna un Ketija par kleitas sagriešanu sarīkoja pamatīgu jandāliņu pie baseina.

Kims sludināja, ka šovā ieradies mīlestības dēļ, un ir pamanījis – daža laba meitene šeit atbraukusi citu iemeslu dēļ. Viņš no šova mājās aizsūtīja Sanitu (25) no Līvāniem. Pārējās jaunkundzes bija tik priecīgas, tik priecīgas, ka no laimes vai asaras lēja.
Tikmēr Lietuvā, kur izvietots Roberta harēms, Elīna un Ketija sarīkoja pamatīgu jandāliņu. Ketija bija sagriezusi Elīnas kleitu, jo uzskatīja, ka Elīnai tā pārāk labi izskatās. Rudā Elīna satrakojās un iegrūda blondo „bestiju” baseinā. Par notikušo ierēca visi, ieskaitot mitro Ketiju, kas tika pie dvieļa no Roberta un mīlināšanās. Pikta bija tikai Elīna, kas žiperīgi kustināja kājas prom no notikuma vietas. Cerams, ka šūt kleitu.

Savukārt Ainārs randiņā tikās ar tirdzniecības sfēras darbinieci Mariku. 22 gadus vecā tukumniece lielījās, ka būtu ideāla sieva, jo prot ļoti labi gatavot. Vēl viņa paziņoja, ka mīl nodarboties ar „čiki-briki”, viņai patīk bērni un viņa ļoti labi pazīstot cilvēkus. Randiņā gan nekāda „čiki-briki” nebija. Abi sēdēja pie galda, vakariņoja, malkojot zaļu kokteili un nelielas saldas uzkodas, kā arī pļāpāja. Ainārs apjukumā salīdzināja sevi ar saldo tipu, pielīdzinot sevi želejai un pēcāk – zemenītei, un galu galā noliedza Marikas saksapīla esamību.
 
Aināra dejas ar meitenēm šovā "Netīrās dejas"

Ainārs arī izdancināja savas drostaliņas, un žūrija, kurā bija seksīgā aktrise Evija Skulte un pārītis deju speciālistu par šīs dejām lika sev tīkamākās atzīmes, runāja par taureņiem un citādi iznesās.

„Netīrajās dejās” tracis pie baseina sagrieztas kleitas dēļ


 
Šova "Netīrās dejas" aizkulises

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS