Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

"Positivus" skan smeldzīgā "Piekūns skrien debesīs". Mielavs un "Pārcēlāji" sapulcē seniorus un liek dziedāt līdzi. FOTO (24)

 
16.jūlijs 2016  01:30

Par jubilejas festivāla "Positivus 2016" pirmās dienas muzikālās daļas noslēguma "bonbongu" noteikti parūpējās dziesminieks Ainars Mielavs ar grupu "Pārcēlāji", kas pie "Palladium skatuves" ar savām kompozīcijām sapulcēja pāris tūkstošus festivāla pieredzes bagātāko apmeklētāju.

Ainārs Mielavs ar grupu "Pārcēlāji" izpildījis pārīti jauno dziesmu, pārējā uzstāšanās laikā pieblīvētajai "Palladium skatuves" telpai ļāva dziedāt līdzi vecās labās dziesmas.

Ainārs Mielavs ar grupu "Pārcēlāji" izpildījis pārīti jauno dziesmu, pārējā uzstāšanās laikā pieblīvētajai "Palladium skatuves" telpai ļāva dziedāt līdzi vecās labās dziesmas.

Kamēr pie galvenās skatuves daudzi tūkstoši festivāla viesu izlādējās Marka Ronsona dīdžejseta ritmos, Ainars Mielavs, kurš vizuāli pavisam nenoveco, ar komandu pārpildītā "Palladium skatuves" zālē priecēja festivāla, ja tā var izteikties, - seniorus. Ainars revolūciju netaisīja un nekādas dižās novitātes nedemonstrēja – pārsvarā "spieda" uz tautā iemīlētām un jau daudzus gados skanošām melodijām.
„Piekūns skrien debesīs”, protams, bija kompozīcija, kas tika uztverta ar vislielāko cieņu un atbalstu, bet arī lielākā daļa citu dziesmu publika uzņēma uz urrā, un teju vai visām dziedāja līdzi.
Sestdien tiks aizvadīta "Positivus 2016" otrā diena, kas sola aizvien jaunus un jaunus pārsteigumus. Bet tagad laiks festivāla bufetēs pārspriest pirmajā dienā redzēto, lai jau rīt ar jaunu sparu pozitīvā gaisotnē varētu doties baudīt "Positivus" 10. jubileju.
 
Ainars Mielavs ar "Pārcēlājiem" parūpējas par "Postitivus 2016" vecāko paaudzi

Uz festivālu "Positivus 2016" plūst ļaužu tūkstoši

Grupas "Years&Years" koncerts Baltijas lielākajā festivālā "Positivus 2016"

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS