Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Festivāla ļaudis no karstuma glābjas smakojošā Salacgrīvas pludmalē. FOTO (17)

 
16.jūlijs 2016  15:30

Salacgrīva 10. jubilejas festivāla "Positivus 2016" dalībniekus un viesus lutina ar pamatīgu karstumu, termometra stabiņam liekot teju vai palēkties līdz 30 grādiem. Tuvējā jūra, lai arī nedaudz ož, savu uzdevumu pilda – ļauj veldzēties un spirdzina.

Lai arī lielākajā daļā pludmales degunā iecērtas nelāga pūstošo aļģu smaka, festivāla viesiem tas netraucē baudīt ūdens priekus.

Lai arī lielākajā daļā pludmales degunā iecērtas nelāga pūstošo aļģu smaka, festivāla viesiem tas netraucē baudīt ūdens priekus.

Pludmale, protams, katru gadu ir viens no vilinātājiem apmeklēt festivālu, un teju vai katru gadu "pīķa stundās", kad Zvejnieku parkā paliek neizturami karsts un sutīgs tā pulcē lielus pūļus atpūtnieku.
Pēdējos gados gan ar tusēšanu pludmalē ir kā ir, jo lielākoties iepūš vējš no jūras, kas sadzen krastā aļģes, kuras tad tur arī pūst un nelabi ož. Šogad situācija nav galīgi kritiska, jo plašajā pludmalē tomēr var atrast vietiņas, kur tā smaka nav nemaz tik traka un biedējoša. Protams, pie jūras gan ir arī tāds paass un dzēlīgs vējš.
Tur tad arī sapulcējušās kompānijas, kas ķer saules starus (dažas dāmas ir arī bez "augšiņām"), nekautrējas papildus spirdzināties, rāda trikus, ierokas smiltīs un ik pa laikam ieiet jūrā padraiskoties.
Festivāla ļaudis no svelmes glābjas smakojošajā pludmalē

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders, Uldis Valters
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS