Apmācies, migla
Rīga
Apmācies, migla
LV RU
Positivus festivāls

Pēc 7 gadu plānošanas Salacgrīvā atklāj Slavas aleju. FOTO

 
16.jūlijs 2016  18:38

Sestdien "Positivus" festivāla laikā Salacgrīvā pie tilta pār Salacu atklāta vietējā Slavas aleja, kurā iecerēts izvietot pilsētu apmeklējušo slavenību un cilvēku, kuri snieguši ieguldījumu pilsētas atpazīstamības veicināšanā, roku nospiedumu atveidojumus.

Salacgrīvas domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un "Positivus" rīkotājs Ģirts Majors Slavas alejas atklāšanā.

Salacgrīvas domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un "Positivus" rīkotājs Ģirts Majors Slavas alejas atklāšanā.

Kā norādīja Salacgrīvas domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (RA), ideja par šādas galerijas izveidošanu lolota jau septiņus gadus.

Šodien Slavas alejā tika atklāti pirmie pieci roku nospiedumi - divu britu grupas "Hurts" mūziķu, britu mūzikas mākslinieka Marka Ronsona, kā arī krievu klasiskās mūzikas meistara, vijolnieka Alekseja Lundina un arhitekta Mihaela Untertrifalera, kuri Salacgrīvā snieguši meistarklases savās nozarēs.

Pēc Strauberga teiktā, patlaban jau savākti vismaz 20 pazīstamu cilvēku roku nospiedumi, kas Slavas alejā vietu ieņems turpmākajos gados.

Šodien Slavas alejas atklāšanas pasākumā savu rokas nospiedumu svinīgi atstāja arī festivāla "Positivus" rīkotājs Ģirts Majors. Straubergs norādīja, ka, pateicoties Majora rīkotajam festivālam, Salacgrīva "vairs nav tāda kā agrāk", jo festivāls ir mainījis pilsētu.
 
Salacgrīvā atklāj vietējo Slavas aleju

Savukārt Majors uzsvēra, ka Salacgrīva ir vieta, kas palikusi atmiņā visiem mūziķiem, kuri viesojušies festivālā, pateicoties unikalitātei, tostarp, pateicoties skaistajai dabai un priežu mežam. Pēc viņa domām, šī aleja apliecina, ka "Positivus" nav tikai mūzikas festivāls, bet kas vairāk.

Kā ziņots, desmitais jubilejas "Positivus" festivāls sākās piektdien un noslēgsies svētdien.

LETA/Foto: Uldis Valters


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS