Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

"Dzelzs vilks" pozitīvajā festivālā liek aizdomāties – Austrumos ir karš! FOTO (9)

 
16.jūlijs 2016  19:40

Grupas "Dzelzs vilks" uzstāšanās jubilejas festivāla "Positivus" otrajā dienā daudzus apmeklētājus atstāja pārdomās – kamēr šeit, Salacgrīvā, baudām bezrūpīgu dzīvi, Turcijā un Francijā notiek vājprāts.

Grupas "Dzelzs vilks" solista Jura Kaukuļa dziedājums daudziem Salacgrīvā līksmojošiem lika aizdomāties par tepat tuvumā notiekošajām traģēdijām.

Grupas "Dzelzs vilks" solista Jura Kaukuļa dziedājums daudziem Salacgrīvā līksmojošiem lika aizdomāties par tepat tuvumā notiekošajām traģēdijām.

Neraugoties uz pēdējo diennakšu traģisko ārpolitisko notikumu eskalāciju – valsts apvērsuma mēģinājumu Turcijā un teroraktu Francijā – festivālā politisku piesitienu nejūt. No skatuves neviens starptautiskos notikumus nepiesauc, lai gan Salacgrīvā sanākušo sarunās tie tiek pārcilāti. Tie, kas lasījuši jaunākās ziņas, steidz padalīties ar citiem.

Dažs pat zināja teikt, ka Francijā šodien noticis vēl viens terorakts, taču baumas, par laimi, neapstiprinājās. Kasjauns.lv manīja, ka Turcijas notikumi tika pārcilāti arī policistu sarunās, un viņi izklausījās šokēti.

Mirklis, kas daudzus festivālā tusētājus nolika uz pauzes, bija pēdējā dziesma "Tu vilki nakti" jaudīgajā grupas "Dzelzs vilks" uzstāšanās laikā. Piedziedājums "Ir silts, bet vasara vēl nav galā / Nakts ziņās par karu Austrumos runā"… raisīja sarunas – jā, mēs šeit izklaidējamies un bēdu nezinām, bet tikai nedaudz tālāk notiek tādas šausmas…

"Dzelzs Vilks" - "Tu vilki nakti"


 
"Dzelzs vilka" uzstāšanās festivālā "Positivus 2016"

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS