Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Positivus festivāls

Igijs Pops ar draisku šovu noslēdz jubilejas festivālu "Positivus" (24)

 
17.jūlijs 2016  22:51

Ar teju vai mūžsenā Igija Popa uzstāšanos uz galvenās skatuves tiek likts punkts 10. jubilejas festivāls "Positivus 2016" muzikālajai norisei Salacgrīvas Zvejnieku parkā. Jubilejas festivāls beidzas, bet pēc gada taču atkal tiksimies!?

Igiju Popu kā noslēdzošo mākslinieku neapšaubāmi pie sevis gribētu redzēt katrs sevi cienošs festivāls.

Igiju Popu kā noslēdzošo mākslinieku neapšaubāmi pie sevis gribētu redzēt katrs sevi cienošs festivāls.

Trīs diennaktis desmitiem tūkstoši ļaužu no Latvijas un tuvējām ārzemēm pie sešām skatuvēm baudīja ap 200 muzikālo apvienību veikumu. Šā gada festivāls izcēlās ar tiešām ļoti pozitīvu un miermīlīgu auru.
Uz skatuvēm kāda tādas grupas kā "Hot Chip", "Years & Years", dīdžejs Marks Ronsons, amerikāņu grupa "San Fermin", "Ho99o9", Kashuks, "Mielavs un pārcēlāji", "NO?P", "M83", Ralfs Eilands un "Latvian Radio Big Band", "AIR", "Carnival Youth" un daudzi, daudzi citi.
Festivāla teritorijā notika dažādas aktivitātes, tostarp pirmo reizi festivāla apmeklētājus priecēja maģisks franču cirks, savukārt kino teltī bija skatāma ne tikai filmu programma, bet bija iespēja piedalīties saistošās diskusijās ar kino ļaudīm, savas jomas profesionāļiem un kino mākslas cienītājiem.
Festivāla laikā darbojās arī "Bērnu sala" – kamēr vecāki baudīja festivālu, bērni kopā ar rūķiem, laumiņām, indiāņiem un citiem piedzīvojumu varoņiem nodevās rotaļām, sporta aktivitātēm un intelektu attīstošiem piedzīvojumiem.
Stila un bezstila pērles festivālā „Positivus 2016”
"Positivus" jubilejas festivālā muzicē "Carnival Youth"
"Positivus" trešais rīts pienāk mitrs un saguris
Slavenības Baltijā vērienīgākajā brīvdabas festivālā "Positivus"


Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS