Mākoņains
Rīga
-2°
Mākoņains
LV RU
Tava izglītība

Tūrisma studijas "Turībā" – iespēja dibināt un vadīt savu tūrisma uzņēmumu (19)

 
19.jūlijs 2016  14:00

Biznesa augstskola Turība piedāvā bakalaura studiju programmu „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”, kuras laikā iespējams apgūt, kā plānot un organizēt ceļojumus; dibināt un vadīt uzņēmumu; izprast vispārējās biznesa vadības un ekonomikas principus; plānot un vadīt uzņēmuma finanses; vadīt restorānu; izstrādāt un vadīt tūrisma mārketinga projektus u.ml.

SIA „Lapsas māja” valdes locekle, kafetērijas „Lapsas māja” un „Ēdamistaba Lapsas māja” vadītāja, zīmola NelleUlla produktu radītāja Liene Zemīte un Turības students Ēriks Straubergs.

SIA „Lapsas māja” valdes locekle, kafetērijas „Lapsas māja” un „Ēdamistaba Lapsas māja” vadītāja, zīmola NelleUlla produktu radītāja Liene Zemīte un Turības students Ēriks Straubergs.

ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikāts
Šai studiju programmai ceturto reizi ir piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UN World Tourism Organization) TedQual akreditācija līdz 2018. gadam. Programmai piešķirtais sertifikāts ir vienīgais ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikāts Centrāleiropā. Šis dokuments tiek piešķirts tikai tām augstskolām, kuru īstenotā augstākā izglītība atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem.

Iespēja kļūt par tūrisma aģentūras vai viesmīlības uzņēmuma vadītāju
Absolvējot šo studiju programmu, tiek iegūta kvalifikācija – uzņēmumu un iestāžu vadītājs. Iegūtais grāds atbilst tam, lai absolvents varētu vadīt naktsmītni, ēdināšanas uzņēmumu vai tūrisma aģentūru. Tāpat iespējams strādāt dažādos amatos tūrisma nozarē gan Latvijā, gan citviet pasaulē.

Studijas orientētas uz uzņēmuma vadību
Studiju programmā iekļauti studiju kursi, kas noderēs gan dibinot savu uzņēmumu, gan strādājot jau esošā tūrisma vai viesmīlības kompānijā, piemēram, „Ceļojumu organizēšana un vadība”, „Tūrisma ekonomika un globalizācija”, „E-komercija”, „Finanšu vadība”, „Ēdināšanas uzņēmumu vadība” u.c.

Praksē balstītas studijas
Studiju programma sniedz studējošajiem plašas praktiskās zināšanas – to apliecina fakts, ka lielākā daļā docētāju ir praktiķi un nozares speciālisti. Jau studiju laikā studentiem ir iespēja pilnveidot savas prasmes, darbojoties augstskolas Tūrisma pētniecības centrā, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā, un regulāri pulcē mācībspēkus un studentus, lai diskutētu par nozares aktualitātēm un izstrādātu mārketinga stratēģijas dažādiem tūrisma galamērķiem, kas reāli tiek pielietotas praksē. Tāpat studiju ietvaros notiek mācību braucieni uz tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumiem un tūrisma galamērķiem Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī tiek apmeklēta pasaulē vadošā tūrisma izstāde ITB Berlīnē.

Tūrisma studijas "Turībā" – iespēja dibināt un vadīt savu tūrisma uzņēmumu

Karjera strauji augošā nozarē

Tūrisms ir pasaulē visstraujāk augošā nozare - Pasaules tūrisma organizācija prognozē, ka 2020. gadā starptautiskos tūrisma braucienos dosies 1,6 miljardi cilvēku. Pieprasījums aug, attiecīgi aug arī nepieciešamība pēc kvalitatīva piedāvājuma, pēc jauniem tūrisma produktiem un uzņēmumiem. Tūrisma nozares radītās darba vietas palīdz risināt nodarbinātības problēmu, turklāt, tūrisms var ļoti labvēlīgi ietekmēt valsts ekonomiku kopumā, tāpēc arī valsts un ES sniedz atbalstu tūrisma nozares mārketinga pasākumiem, kā arī tūrisma pakalpojumu dažādošanai.

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!Reklāmas raksts sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS