Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Tava izglītība

Nodibini savu uzņēmumu jau studiju laikā "Turībā" un sniedz pienesumu Latvijas ekonomikai (21)

 
21.jūlijs 2016  08:00

Biznesa augstskolas Turībā piedāvātā bakalaura studiju programma „Uzņēmējdarbības vadība” ir ātrākais ceļš uz savas uzņēmējdarbības uzsākšanu, jo paralēli studijām iespējams izmantot Turība Business HUB pakalpojumus un nodibināt savu uzņēmumu jau studiju laikā.

SIA "Felici" vadītāja un zīmola Musli Graci radītāja Alise Balgalve un Turības students Mārcis Minders.

SIA "Felici" vadītāja un zīmola Musli Graci radītāja Alise Balgalve un Turības students Mārcis Minders.

Praktiskā pieredze un mentoru atbalsts Turība Business HUB
Turība Business HUB par samaksu iespējams iegūt gan mainīgu, gan fiksētu darba vietu, reģistrēt uzņēmuma juridisko adresi, izmantot piekļuvi internetam un citām biznesā nepieciešamajām tehnoloģijām, iespējas izmantot pārrunu, sapulču un konferenču telpas. Ar tiem, kuriem nepieciešams atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanā, darbojas kāds no mentoriem, sniedzot vienreizēju konsultāciju vai vienojoties par ilgtermiņa sadarbību.

Iespēja pievienoties mazo un vidējo uzņēmumu pulkam
Bakalaura studiju programmas „Uzņēmējdarbības vadība” ietvaros iespējams izprast tirgus attīstības tendences un to ietekmējošos procesus, dibināt un vadīt savu uzņēmumu, plānot un analizēt uzņēmuma finanšu plūsmu, vadīt riskus un pārmaiņas uzņēmumā u.c. Ar studiju laikā gūtajām zināšanām, praktisko pieredzi, kas nostiprināta Turība Business HUB, un biznesa ideju, iespējams pievienoties Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu pulkam, sniedzot savu ieguldījumu valsts kopējā ekonomikā.

Katrs ceturtais absolvents – uzņēmuma īpašnieks
99% no Eiropas uzņēmumiem ir mazie un vidējie uzņēmumi, Latvijā mazo un vidējo uzņēmumu kategorijai atbilst 99,6% ekonomiski aktīvo individuālo komersantu un komercsabiedrību, ieņemot aizvien nozīmīgāku lomu Latvijas ekonomikā. Katrs ceturtais Biznesa augstskolas Turība absolvents ir uzņēmuma īpašnieks, kas liecina par studiju programmu lietderību uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā.

Konkurētspēja starptautiskajā biznesa vidē
Apgūstot studiju programmu „Uzņēmējdarbības vadība”, iespējams ne tikai dibināt savu uzņēmumu, bet arī strādāt cita dibinātā uzņēmumā Latvijā vai ārvalstīs, pretendējot uz augstākā vai vidējā līmeņa vadītāja amatu. Tāpat iespējams pierādīt savas prasmes un zināšanas kā uzņēmuma projektu vadītājam, dažādu struktūrvienību vadītājam vai finanšu direktoram. Studiju programmu iespējams apgūt arī angļu valodā, tādejādi veicinot savu konkurētspēju starptautiskajā biznesa vidē.

Gan tiem, kas uzsāk biznesu, gan pieredzējušiem uzņēmējiem
Bakalaura programmā „Uzņēmējdarbības vadība” ir iespējams apgūt dažādus studiju kursus, kas noderēs gan tiem, kuri tikai plāno uzsākt savu uzņēmējdarbību, gan tiem, kuri vēlas pilnveidot jau esošās zināšanas un paplašināt biznesu. Studiju programmā ietverti studiju kursi: „Makroekonomika”, „Mikroekonomika”, „Finanšu grāmatvedība”, „Nodokļi”, „Kvalitātes vadība”, „Finanšu tirgi”, „Komercdarījumi” u.c.

Iespēja mācīties no labākajiem
Studijas Turībā sniedz iespēju mācīties no labākajiem biznesa piemēriem. Uzņēmējdarbības vadības fakultāte realizē jauna veida prakses modeli, kas piedāvā studentiem iespēju visu studiju laiku praktizēties kādā uzņēmumā. Studējošie var pārbaudīt savas zināšanas praksē pie lielākajiem darba devējiem Latvijā – LMT, Swedbank, Lauma, Banka Citadele u.c.

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!Reklāmas raksts sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS