Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Trakā pasaule

Šādā paskatā Minhenē no lidmašīnas izkāpa Taizemes princis ar savu sievu. FOTO (52)

 
21.jūlijs 2016  16:35

Pārsteigumu sarūpējis Taizemes kroņprincis Maha Vadžiralongkorns, kurš kopā ar savu laulāto draudzeni un 30 cilvēku svītu savā Boeing-737 nolaidās Minhenē.

Princis Maha, šķiet, uzvilcis sievas krekliņu un pie krūtīm piespiestu tur pūdeli.

Princis Maha, šķiet, uzvilcis sievas krekliņu un pie krūtīm piespiestu tur pūdeli.

Ikdienā un pildot amata pienākumus kroņprincis tērpjas eleganti, glauni un, tā teikt, pēc protokola iestīvināti. Skats, kāds pavērās žurnālistiem Vācijā, ieraugot augsto viesi, pārsteidza daudzus. Kroņprincim, izrādās, ir vareni notetovēta mugura, uz tās uzvilkts, maigi sakot, frivols krekliņš, ūziņas atsedz gurnu kaulus, kājās sanadales un kā punkts uz i – rokās balts pūdelis.
 

Šādā paskatā Minhenē no lidmašīnas izkāpa Taizemes princis

Ar pienākošos cieņu princim un viņa kundzei – kura arī tērpta pavisam vienkārši un seksīgi – tika atvērtas mersedesa durvis, un pāris devās savās gaitās. Kā raksta izdevums „Bild”, Taizemes augstdzimušais savai sievai par desmit miljoniem eiro nopircis villu Bavārijā. Iespējams, viņu plāns ir Minhenē atzīmēt prinča Mahas dzimšanas dienu, kas gaidāma 28.jūlijā.

„Ja šādu cilvēku ieraudzītu Minhenes ielās, vairums nodomātu, ka viņš ir bezpajumtnieks vai narkomāns,” prinča un viņa kundzes „outfitu” komentē kāds lietotājs feisbukā.
Taizemes kroņprincis Maha Vadžiralongkorns darbā un atpūtā

Kasjauns.lv / Foto: Facebook / EPA/Scanpix/LETA / AFP/Scanpix/LETA






Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS