Mākoņains
Rīga
-4°
Mākoņains
LV RU
Positivus festivāls

"Positivus" tiešraide vērota 200 tūkstošu mājsaimniecību (4)

 
22.jūlijs 2016  12:24

Salacgrīvā notiekošā mūzikas festivāla "Positivus" tiešraide pasākuma norises laikā vērota vairāk nekā 200 tūkstošos Latvijas mājsaimniecību, aģentūru BNS informēja uzņēmumā "Lattelecom".

Festivāla pirmo dienu apmeklēja vismaz 20 000 cilvēku, taču kopējais apmeklētāju skaits pagaidām vēl nav zināms. Paredzams, ka tas bijis ap 30 000.

Festivāla pirmo dienu apmeklēja vismaz 20 000 cilvēku, taču kopējais apmeklētāju skaits pagaidām vēl nav zināms. Paredzams, ka tas bijis ap 30 000.

Tiešraides bijušas pieejamas kanālos "360TV" un "360TV Positivus", kā arī "Lattelecom" interaktīvajā un virszemes televīzijā. Tiešraide nodrošināta arī izklaides platformā "Shortcut".

Uzņēmuma pārstāvji norādījuši, ka festivāla laikā vismaz 38 stundu garumā pārraidīti koncerti, no kuriem 21 stunda - tiešraidē.

"360TV Positivus" raidīs līdz pat 24.jūlijam, ļaujot vēlreiz vērot 2016.gada festivāla "Positivus" koncertus. To ieraksti pieejami tādiem mūziķiem kā "Dzelzs vilks", "Carnival Youth", "Rīgas modes" un Alise Joste.
 
"Positivus 2016" festivāla spilgtākie mirkļi

Jau ziņots, ka iepriekšējā nedēļas nogalā Salacgrīvā norisinājās festivāls "Positivus", kurš šogad svinēja desmit gadu jubileju. Festivāla pirmo dienu apmeklēja vismaz 20 000 cilvēku, taču kopējais apmeklētāju skaits pagaidām vēl nav zināms. Paredzams, ka tas bijis ap 30 000.

Festivālā uz galvenās skatuves uzstājās amerikāņu pankroka leģenda Igijs Pops, angļu dīžejs un mūzikas producents Marks Ronsons, kā arī franču elektroniskās mūzikas grupa "M83". Tāpat festivālā uzstājās arī kanādiešu popmūziķe "Grimes", dziedātājs Džons Ņūmens, grupa "Years and years", Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, grupas "Dzelzs Vilks", "Carnival Youth", reperi Ģirts Rozentāls ("Ozols") un Arvis Šķirus ("Reiks") un daudzi citi gan ārzemju, gan latviešu mūziķi.

Veselības problēmu dēļ dalību pasākumā atcēla viena no iepriekš paredzētajām galvenajām māksliniecēm Ellija Goldinga.
 
Stila un bezstila pērles festivālā „Positivus 2016”

BNS / Foto: Mārtiņš Ziders, Artis Leinišs/LETA, Ieva Čīka/LETA / Artis Leinišs/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS