Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Pasaulē

Lielveikalā Minhenē slaktiņš ar upuriem; vismaz 9 nošautie. FOTO, VIDEO no notikuma vietas (46)

 
22.jūlijs 2016  20:28

(Papildināta ar jaunāko info sestdien 01:15)Apšaudē Minhenē bojāgājušo cilvēku skaits sasniedzis deviņus, ziņo mediji Vairāki cilvēki apšaudē ievainoti. Jaunākā informācija liecina, ka vainīgie ir 3 bruņoti uzbrucēji. Britu raidorganizācija BBC vēsta, ka mirušo vidū, iespējams, ir viens uzbrucējs.

Terors piektdienas vakarā Minhenē. Upuru skaits nav precīzi zināms.

Terors piektdienas vakarā Minhenē. Upuru skaits nav precīzi zināms.

Policijas preses pārstāvis, atsaucoties uz aculieciniekiem, paziņoja, ka apšaudi sarīkojuši trīs bruņoti uzbrucēji. Viņš bojāgājušo skaitu oficiāli neapstiprināja.

Minhenes varasiestādes apšaudes dēļ izsludinājušas pilsētā ārkārtas stāvokli un aicinājušas iedzīvotājus nepamest mājas.

Pieejamā informācija par notiekošo vēl arvien ir pretrunīga. Laikraksts "Muencher Abendzeitung" sākotnēji vēstīja, ka nogalināti varētu būt līdz 15 cilvēkiem.

Laikraksts "Bild" ziņoja, ka kāds vīrietis, šaudoties uz cilvēkiem, izskrējis cauri lielveikalam pie stadiona "Olympia" un pēc tam aizbēdzis metro stacijas virzienā.

Minhenes centrā šobrīd atrodas rīdzinieks Reinis. Viņš teic, ka metro pilsētā slēgts, cilvēki sagājuši sabiedriskajās iestādēs, bet policija lūgusi aculiecinieku fiksētos video drošības labad neizplatīt soctīklos.


Laikraksts "Bild" ziņoja, ka kāds vīrietis, šaudoties uz cilvēkiem, izskrējis cauri lielveikalam pie stadiona "Olympia" un pēc tam aizbēdzis metro stacijas virzienā.

Minhenes policija sākotnēji tviterī paziņoja, ka "iepirkšanās centrā sākta vērienīga policijas operācija" un aicināja cilvēkus turēties pa gabalu no rajona, kur atrodas "Olympia".

Pie iepirkšanās centra ieradās ātrās palīdzības mašīnas un virs veikala lidoja helikopteri, novēroja mediji.

Policijas preses pārstāve atklāja, ka policija saņēmusi izsaukumu ap plkst.18 (plkst.19 pēc Latvijas laika).

BBC ziņoja, ka iepirkšanās centra darbinieki iesprostoti ēkā un nevar to pamest.

Vācijas dzelzceļa uzņēmums "Deutsche Bahn" ziņoja, ka pēc apšaudes evakuēta galvenā Minhenes dzelzceļa stacija, kur tiek veikta policijas operācija.

"Vilcienu satiksme pilnībā slēgta," paziņoja "Deutsche Bahn".

No visiem virzieniem Minhenē pienākošie vilcieni vispirms apturēti un tikai pēc tam tiem ļauts iebraukt pilsētā.

Pēc policijas rīkojuma apturēta arī metro, tramvaju un autobusu satiksme.

Iepirkšanās centrā Minhenē notikusi apšaude


LETA/Foto: AFP/EPA/LETA/AP/


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS