Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Sabiedrībā

Jaunbērzes negadījumā bojāgājušās sievietes bērni no krīzes centra nodoti tēva gādībā

 
23.jūlijs 2016  17:40

Zemnieku saimniecībā Jaunbērzē bojāgājušās sievietes bērni, kas uzturējās krīzes centrā, patlaban nodoti tēva gādībā, pastāstīja Jaunbērzes pagasta pārvaldnieks Raimonds Sīpols.

Piektdien Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecībā "Makleri" izdzisa četru cilvēku dzīvības.

Piektdien Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecībā "Makleri" izdzisa četru cilvēku dzīvības.

Savukārt abi negadījumā cietušie bērni piektdienas vakara no Dobeles slimnīcas tika pārvesti uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, kur turpina ārstēties, informēja slimnīcas pārstāve Daiga Rauba.

Kā ziņots, vakar Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecībā remontdarbu laikā no tvertnes noplūduši indīgi izgarojumi, kā rezultātā gājuši bojā četri cilvēki, bet vēl trīs cietušie nogādāti slimnīcā.

Negadījumā Jaunbērzes zemnieku saimniecībā "Makleri" bojā gājis tās bijušais īpašnieks - 1951.gadā dzimušais Pēteris Maklers, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece ne noliedza, ne apstiprināja, ka viens no bojāgājušajiem ir saimniecības bijušais īpašnieks, pašreizējā īpašnieka tēvs. Viņa informēja, ka bojāgājušie ir 1951., 1969. un 1989.gadā dzimuši vīrieši, kā arī 1976.gadā dzimusi sieviete.

Negadījums noticis kūtsmēslu-šķidrmēslu pārsūknēšanas vada avārijas dēļ. Kā pastāstīja Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālās vides pārvaldes direktora vietniece Jolanta Ližus, avārijas rezultātā noplūduši kūtsmēsli, kas nelielā apjomā izplūduši arī piegulošajā teritorijā.

Vides inspektors no notikuma vietas ziņojis, ka avārijā vainojams pārsūknēšanas vada pretvārsts. Ja pretvārsts tiks salabots, tad nekādas noplūdes vidē vairs nav iespējamas.

Nelaime notikusi zemnieku saimniecībā "Makleri", kurai šā gada 30.maijā Dobeles tiesā pieteikta maksātnespēja.
 
Jaunbērzes ferma "Makleri" pēc notikušās nelaimes

LETA/Foto: Kristīne Miļūna/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS