Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Rio 2016

Dzīvošana Londonā bijusi labāka nekā Rio, atzīst Ikauniece-Admidiņa. FOTO no iekštelpām (28)

 
27.jūlijs 2016  16:32

Riodežaneiro olimpiskajā ciematā pagaidām joprojām ir daudz nepilnību, tomēr nedēļas beigās viss beidzot varētu būt vērsts uz labu, pauda pagājušā gada Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.

Laura Ikauniece-Admidiņa savā olimpiskā ciemata numuriņā spiesta iet aukstā dušā.

Laura Ikauniece-Admidiņa savā olimpiskā ciemata numuriņā spiesta iet aukstā dušā.

Pagājušā gada pasaules vieglatlētikas čempionāta bronzas medaļas ieguvēja septiņcīņā uz Riodežaneiro devās pirmdien un pašlaik ir viena no trim Latvijas sportistiem, kas jau dzīvo daudz kritiku saņēmušajā olimpiskajā ciematā.

"Varu teikt to, ka [pirms četriem gadiem] Londonā dzīvošana bija labāka salīdzinājumā ar šejieni. Vizuāli no ārpuses viss ir skaisti, bet, piemēram, mums nav siltā ūdens dušā, bet citiem - podā nav ūdens," atklāja Ikauniece-Admidiņa, stāstot, ka pašlaik "viss vēl ir putekļains". "Domāju, šīs nedēļas laikā viss būs un tiks vērsts par labu."

Kā stāstīja sportiste, viņa arī apmeklējusi trenažieru zāli, kas ir "ļoti laba".

Olimpiskais ciemats tika atvērts pagājušajā svētdienā, bet jau pāris stundu vēlāk Austrālijas izlases vadība paziņoja par tā boikotu. Kā secināja Austrālijas delegācijas pārstāvji, problēmu vidū ir bloķētas tualetes, tekošas caurules, nokarājušies vadi, kāpņutelpas bez apgaismojuma un vienkārši netīrība.
 
Šausminoša situācija Rio olimpiskā ciemata iekštelpās
Tiesa, trešdien arī Austrālijas atlēti beidzot ievācās olimpiskajā ciematā, delegācijas vadībai secinot, ka veikts "milzīgs" progress.

Pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sniegtās informācijas, no mūsu valsts sportistiem pašlaik olimpiskajā ciematā dzīvo burātāja Ketija Birzule, septiņcīņniece Ikauniece-Admidiņa un stenda šāvējs Dainis Upelnieks.

Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam. Latvijas izlases pieteikumā dalībai sacensībās ir 34 sportisti.

Austrālijas un Baltkrievijas sportisti dažas dienas iepriekš sociālajos tīklos dalījās ar ne pārāk glaimojošu situāciju Riodežaneiro olimpiskā ciemata iekšienē.
Riodežaneiro olimpiskais ciemats
Rio gatavojas Olimpiskajām spēlēm
Prezentē Latvijas olimpiskās komandas “Rio 2016” tērpu kolekciju
Riodežaneiro olimpisko spēļu uguns iedegšanas svinīgā ceremonija

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA, Baltkrievijas un Austrālijas olimpiskās komitejas, AFP, Reuters, AP, EPA/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS