Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Politika

"Saskaņa" atkal kļuvusi par populārāko politisko spēku Latvijā (22)

 
28.jūlijs 2016  21:30

Politisko partiju popularitātes augšgalā atgriezusies "Saskaņa" un tai cieši seko Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), liecina "Latvijas faktu" jūlijā veiktā aptauja.

"Saskaņai" jūlijā bijis arī vislielākais popularitātes kāpums.

"Saskaņai" jūlijā bijis arī vislielākais popularitātes kāpums.

Par "Saskaņu" jūlijā būtu gatavi balsot 18,6% respondentu, un partijai starp pārējiem politiskajiem spēkiem ir vislielākais popularitātes pieaugums kopš jūnija, kad politisko spēku atbalstīja 14,4%, aptaujāto ZZS atbalstītāju skaits ir palielinājies līdz 18,2%, salīdzinot līdz 16,1% jūnijā.

Trešajā vietā ir nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK ar 7,1% atbalstu salīdzinājumā ar 6,6% popularitāti jūnijā. Tālāk seko "Vienotība" ar 6,1%, kas piedzīvojusi izmaiņas no 5,7% iepriekšējā mēnesī.

Deputāta Artusa Kaimiņa partija "KPV LV" piedzīvojusi kritumu uz 4,3% no 5,4% jūnijā. Latvijas Reģionu apvienībai reitings jūlijā palicis gandrīz nemainīgs - 2,1% - salīdzinājumā ar 2,2% iepriekšējā mēnesī, savukārt partijas "No sirds Latvijai" reitings paaugstinājies līdz 2,1% salīdzinājumā ar 1,2% jūnijā.

Latvijas Krievu savienības reitings jūlijā ir 1,3%, savukārt partijas "Vienoti Latvijai", "Latvijas attīstībai", "Gods kalpot mūsu Latvijai" un Jaunās konservatīvās partijas reitings katrai nepārsniedz 0,5%.

Samazinājies gan to cilvēku skaits, kas nepiedalīsies vēlēšanās - 9,4% jūlijā salīdzinājumā ar 13,9% jūnijā, gan arī neizlēmušo skaits - 29,3% jūlijā salīdzinājumā ar 31,9% jūnijā.

LETA/Foto: LETA
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS