Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Positivus festivāls

"Positivus" laikā esi kaut ko pazaudējis? Varbūt vēl nav par vēlu to atgūt

 
28.jūlijs 2016  23:48

Vairāk nekā 20 festivāla "Positivus" laikā Salacgrīvā atrastās mantas nav nonākušas pie saviem īpašniekiem, pastāstīja Valsts policijas (VP) pārstāvis Dairis Anučins.

Vairāk nekā 20 festivāla "Positivus" laikā Salacgrīvā atrastās mantas nav nonākušas pie saviem īpašniekiem.

Vairāk nekā 20 festivāla "Positivus" laikā Salacgrīvā atrastās mantas nav nonākušas pie saviem īpašniekiem.

VP aicina ikvienu, kuram festivāla laikā kaut kas pazudis, apmeklēt policijas mājaslapu, pārliecinoties vai viņam piederošās mantas nav atrastas un nogādātas policijas Limbažu iecirknī.

Starp mantām, kas vēl arvien gaida īpašniekus ierodamies pēc tām, ir 14 telefoni, divas automašīnu atslēgas, trīs dzīvokļu atslēgas, kā arī divi maki un vairākas citas lietas, piemēram, auskars.

Anučins sacīja, ka divu nedēļu laikā kopš festivāla beigām cilvēki diezgan aktīvi vērsušies Limbažu iecirknī, atgūstot savas pazaudētās lietas, taču policijai ir mantas, kas īpašniekus gaida vēl kopš 2015.gada festivāla. Likumdošana nosaka, ka policijai pazaudētās lietas jāglabā pusgadu, bet kā uzsvēra Anučins, tās parasti tiek glabātas ilgāk.

"Mantas tur glabāsies ilgi. Aicinām ikvienu, kam, piemēram, festivāla laikā pazudis telefons, maks vai atslēgas, apskatīties, vai policijas mājaslapā nav informācija par to, ka viņa īpašums viņu gaida Limbažu iecirknī, Cēsu ielā 28," sacīja Anučins.

Jau ziņots, ka laika posmā no 14-17.jūlijam Salacgrīvā norisinājās festivāls "Positivus", kurš šogad svinēja desmit gadu jubileju. Festivāla pirmo dienu apmeklēja vismaz 20 000 cilvēku, taču kopējais apmeklētāju skaits nav zināms. Paredzams, ka tas bijis ap 30 000. Policija iepriekš atzinusi, ka festivāls bijis viens no mierīgākajiem tā vēsturē.

"Positivus 2016" festivāla spilgtākie mirkļi

Gaismas kubi ar "Positivus" dizainu trešā diena

Stila un bezstila pērles festivālā „Positivus 2016”

"Positivus" trešais rīts pienāk mitrs un saguris


BNS/Foto: Artis Leinišs/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS