Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Pasaulē

Putins gardu muti ēd jogurtu ar Latvijas dzērvenēm. VIDEO (81)

 
30.jūlijs 2016  06:10

Esot vizītē kādā bioloģiskajā saimniecībā Tveras apgabalā, Krievijas prezidenta Vladimira Putina uzmanību piesaistījusi kāds uz pašmāju ražoto produktu degustāciju galda novietots dzērveņu jogurta trauciņš. Saimniecības pārstāvis viņam pastāstījis, ka jogurta sastāvā esošās dzērvenes ir no Latvijas, un tad Putinam radās jautājums.

Krievijas prezidents vaicā: „Latvieši tātad audzē vislabākās dzērvenes?”

Krievijas prezidents vaicā: „Latvieši tātad audzē vislabākās dzērvenes?”

Video redzams, kā milzīga labības lauka malā Putins un viņa delegācija velk nost glaunās žaketes un brašā solī ieņem vietas pie galda kopā ar vietējiem zemniekiem. Krievijas līderis neizskatās īpaši ieinteresēts manāmi satraukto zemnieku teiktajā un ar nodurtu skatienu visai skeptiski ar pirkstiem paplūkā sev uz šķīvja nolikto bulciņu. Taču tad viņš pamana kāda jogurta trauciņu , kuru arī naski pagrābj.

„Latvieši tātad audzē vislabākās dzērvenes?”
Neilgi papētot bioloģiskā jogurta iepakojumu, Putins pārtrauc saimniecības pārstāvi un jautā: „Vai dzērvenes īstās? No kurienes tās ir?” Saimnieks atbild apstiprinoši un aicina prezidentu nogaršot, taču piebilst, ka, lai arī piena produkti ir vietējā ražojuma, dzērvenes importētas no Latvijas. Uz to Putins, notiesājot pārpilnu karoti, ar smīnu secina: „Latvieši tātad audzē labākās dzērvenes?”

Putins nogaršo bio-jogurtu ar Latvijā audzētām dzērvenēm:Kasjauns.lv/Foto/Video: ekrānuzņēmumi no video, gazeta.ru, Ruptly


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS