Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Kimas Kardašjanas māsa pēkšņi kļuvusi dikti tieva. FOTO (7)

 
06.augusts 2016  16:57

Sabiedrības dāmas Kimas Kardašjanas 32 gadus vecā māsa Hloja Kardašjana pārsteigusi fanus ar ievērojamu svara zudumu. „Te es esmu pārāk resna, te pārāk tieva,” par sabiedrības mūžam mainīgo viedokli skaišas realitātes šova zvaigzne.

Hloja Kardašjana 2008. gadā un tagad. Pa šo laiku viņa nokritusies svarā ar 18 kilogramiem – tas redzams kā sejā, tā figūrā.

Hloja Kardašjana 2008. gadā un tagad. Pa šo laiku viņa nokritusies svarā ar 18 kilogramiem – tas redzams kā sejā, tā figūrā.

Visiem nekad neizpatiksi. Agrāk Hloju kritizēja par to, ka viņai ir liekais svars, kā arī ieteica nokristies svarā un nodarboties ar sportu. Savukārt tagad, kad viņa sver par 18 kilogramiem mazāk, viņu neatlaidīgi aicina apēst kādu hamburgeru, lai nebūtu tik izdilusi. „Vajadzēs iegaumēt šodienas datumu – nekad neiedomātos, ka man pārmetīs, ka esmu pārāk tieva. Kas gan notiek?” – Hloja ir izbrīnīta. „Te es esmu pārāk resna, te pārāk tieva.”

Agrāk Hloja žēlojās plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, ka viņa vienmēr izskatoties pārāk pilnīga uz savu augumā mazāko māsu fona. Taču pēc nesenās iziešanas sabiedrībā modes nama „Ralph Lauren” kombinezonā 4131 eiro vērtībā, tā vien šķiet, ka tagad viņa ir pati tievākā no Kardašjanu klana!

Svara zaudēšanas procesu Hloja dokumentējusi arī sociālajos tīklos. Viņas galvenais noslēpums – dzīvesveida maiņa, jo diētas dod rezultātu vien īsā termiņā. „Diētas ievērošanas laikā jūs liedzat sev ēst iemīļoto ēdienu, un to gribas vēl jo vairāk. Vislabākais ir mazpamazām mainīt savu dzīvesveidu,” norāda realitātes šova zvaigzne. Šajā laikā Hloja arī iemīļojusi nodarbības sporta zālē un kļuvusi teju par fitnesa fanāti. Viņas pūles nav bijušas veltīgas – Hlojas Kardašjanas figūru tagad var tikai apskaust!
 
Hloja Kardašjana zaudējusi ļoti daudz svara
 
Hloja Kardašjana 2008. gadā

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS