Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Rio 2016

"Tikai neskaties, neskaties uz to kāju!!!" Gaužām bēdīgi Rio spēles beidzas franču vingrotājam. FOTO. VIDEO (30)

 
07.augusts 2016  10:55

(Brīdinām: sāpīgi skati.) "Tikai neskaties!!! Tikai neskaties uz kāju!" - šādus saukļus varēja dzirdēt no daudziem brīdī, kad arēnā Rio notika kvalifikācijas starts vingrošanā. 26 gadus vecajam Samiram Aitam Saidam lēciens beidzās pagalam skumji.

26 gadus vecais sportists uz Rio brauca pēc medaļām. Viens traģisks mirklis, un sapnis nu ir izsapņots.

26 gadus vecais sportists uz Rio brauca pēc medaļām. Viens traģisks mirklis, un sapnis nu ir izsapņots.

Nelaime notika kvalifikācijas pasākumu laikā. Sportists ieskrējās, lēca, taču piezemējoties "kaut kas notika ne tā", vēsta BBC. Kreisā kāja zem Samira Saida salūza un izlocījās pavisam nedabiskā veidā. Saids veicot atbalsta lēcienu neveiksmīgi piezemējās uz kreisās kājas, to salaužot divās vietās. Ciešot elles sāpes, vingrotāju no arēnas uz nestuvēm tūdaļ nogādāja slimnīcā.

Francijas vingrotāju komandas līdere Korina Mustarda Kalona komentē: "Mēs nezinām, kas notika. Tas bija stilbs. Mēs ceram, ka lauzts ir tikai kauls. Komandai šobrīd ir ļoti grūti, Samirs ir viens no draudzīgākajiem sportistiem mūsu komandā". Viņš uz Rio bija atbraucis, lai uzvarētu, pēc medaļām. Nu vingrotāja sapnis paliks nepiepildīts. Vismaz šajās olimpiskajās spēlēs.

Zināms arīdzan, ka arēnā esošie citu valstu treneri saviem sportistiem ieteikuši neskatīties uz franču kolēģa nelaimi, lai neietekmētu savu psiholoģisko stāvokli un attiecīgi turpmākos startus. ASV sportiste Danela Leiva, kura spēlēs pirms četriem gadiem vingrošanā ieguva bronzu, jūt līdzi franču sportistam: "Lai gan mēs esam no dažādām valstīm, zinu viņu kopš 14 gadu vecuma." Amerikāniete par Samira traumu izteicās tieši - netulkosim: tas tiešām "sucks", bet tāds nu ir mūsu darbs.
Francijas sportistam Rio beidzas ar lauztu izgrieztu kāju un ellīgām sāpēm

Francūža nelaimīgais mēģinājums (brīdinām, nepatīkami!):

Kasjauns.lv/Foto: AP/Reuters/Scanpix/LETA; EPA/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS