Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Rio 2016

Mūsu olimpisko varoni Rebeku Kohu ciematā sagaida ar ziediem un atbalsta plakātu. FOTO (18)

 
08.augusts 2016  10:11

Talantīgā Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha svētdien pēc sekmīgā starta Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs olimpiskajā ciematā tika sagaidīta ar ziediem un atbalsta plakātu, atklāja Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) pārstāve Marita Vilciņa.

Rebeka Kohai šoreiz nākas samierināties ar mazo bronzas medaļu (par iekļūšanu trijniekā kādā no vingrinājumiem) un ceturto vietu kopvērtējumā.

Rebeka Kohai šoreiz nākas samierināties ar mazo bronzas medaļu (par iekļūšanu trijniekā kādā no vingrinājumiem) un ceturto vietu kopvērtējumā.

Aizvadītajās sacensībās svētdien 18 gadus vecā Latvijas sportiste izcīnīja ceturto vietu svara kategorijā līdz 53 kilogramiem. Pēc sacensībām viņa bija neapmierināta ar nepacelto pēdējo mēģinājumu, kas, kā vēlāk izrādījās, būtu devis sensacionālu bronzas medaļu.

"Tā kā viņa tika pie augsta sasnieguma, Latvijas delegācijas pārstāvji Rebekai sagādāja ziedus un dāvanu. Tāpat visi Latvijas sportisti iesaistījās apsveikuma plakāta zīmēšanā un veidošanā, bet pēc tam, kad viņa ieradās, nodziedāja dziesmu "Lai slava Rebekai"," stāstīja Vilciņa. "Pati sportiste par saņemto atbalstu bija aizkustināta un apmulsusi. Tas viņai sniedza gandarījumu pēc sarūgtinājuma, ka nebija veiksmīgs pēdējais mēģinājums."

Iepriekš sportiste žurnālistiem uzsvēra, ka negatavojas apstāties pie sasniegtā, tāpēc pirmdien jau septiņos viņai plānota rīta rosme, bet pēc tam dienas gaitā divi treniņi. Tiesa, Kohas treneris Eduards Andruškevičs, uzzinot par šiem izteikumiem, pasmējās, atzīstot, ka šāda rezultāta dēļ varbūt tomēr pirmdienas pirmais treniņš tiks atcelts, ļaujot atlētei pastaigāties pa veikaliem.
   
Rebeka Koha izcīna ceturto vietu Rio

LETA/Foto: AP/Reuters/EPA/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS