°
LV RU
Trakā pasaule

Pamatīgs resnis 10 mēnešos pārvēršas iekārojamā kumosiņā. FOTO (11)

 
09.augusts 2016  13:52

Gluži vai neticami, ka šis jaunais cilvēks ir viens un tas pats vīrietis, tomēr te nu acīm jātic.

Nekas nav neiespējams pat smagas aptaukošanās gadījumos – šis vīrietis ir tam piemērs.

Nekas nav neiespējams pat smagas aptaukošanās gadījumos – šis vīrietis ir tam piemērs.

39 gadus vecais amerikānis no Floridas vārdā Ross Gardners nieka desmit mēnešu laikā savu vēderu pārvērta no pamatīgas tauku pikas nopietnā „sešpakā”, kā mēdz dēvēt kārtīgi uztrenētu vēdera presīti. Vēl pērnā gada beigās Ross valkāja XXXXL izmēra drēbes, ieturējās galvenokārt ar ātrajām uzkodām un burgeriem, dienā uzņemot vismaz 15 tūkstošus kaloriju.

Taču tad viss mainījās. „Skatoties uz sevi spogulī, es ieraudzīju milzeni. Sešu gadu garumā nekad publiski nebiju novilcis kreklu, lai nesaņemtu apkārtējo skatienus un nievas,” savu toreizējo izskatu komentē Gardnera kungs. Bet pēdējais piliens bijis tad, kad lidmašīnā uz Bahamu salām viņam lūdza nopirkt divas sēdvietas vienas vietā. Tik resns viņš bija.

Pēc atgriešanās no ceļojuma Ross devās pie uztura speciālista, lai uzsāktu cīņu ar saviem teju 190 kilogramiem. Diētas ārsts pateicis, ka, turpinot šādu dzīvesveidu, pēc trim gadiem tu būsi miris.

Ross pārgāja uz 2500 kalorijām dienā un sāka trenēties, pārtrauca lietot alkoholu un smēķēt. „Tas viss izklausās viegli, taču tā nebija,” atceroties vājēšanas sākumu, teic Ross. Pamazām Ross palielināja treniņu slodzi un līdz pat šai dienai apmeklē sporta zāli sešas un dažkārt pat septiņas dienas nedēļā. Desmit mēnešu laikā viņš nometis 88 kilogramus.
 
Pamatīgs resnis 10 mēnešos pārvēršans iekārojamā kumosiņā

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS