Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Subatnieks kanāla “360TV” dzimšanas dienā smejas kā kutināts. FOTO (3)

 
12.augusts 2016  06:15

11. augusta pēcpusdienā restorāna „Mute” telpās ar jaunās sezonas aktualitātēm iepazīstināja kanāls „360 TV”, vienlaicīgi kanāls svinēja viena gada jubileju. Pasākuma vadīšanu uzņēmās aktieris Lauris Subatnieks, kurš lasot joku ziņas, smējās uz nebēdu.

Kanāla „360TV” svinībās vadītāja pienākumus uzņēmās aktieris Lauris Subatnieks. I pašam bija smieklīgi, i citi varēja „ierēkt”.

Kanāla „360TV” svinībās vadītāja pienākumus uzņēmās aktieris Lauris Subatnieks. I pašam bija smieklīgi, i citi varēja „ierēkt”.

Kanāla „360TV” svinībās piedalījās izklaides, sporta, humora un hobiju raidījumu vadītāji un veidotāji. Aktieris un slavenākā reklāmas seja Lauris Subatnieks iepazīstināja ar kanāla jaunās sezonas aktualitātēm.

Piemēram, no 22. augusta redzēsim jaunu raidījumu „Kas karsts?”, kas vēstīs par pašmāju un ārzemju slavenību dzīvi, un to vadīs Lauris Dzelzītis un Kristīne Komarovska. Savukārt no 23. augustā otrdienās raidījumā „Vai zini vairāk par Kreipānu?” Latvijā pazīstamus cilvēkus iztaujās Gustavs Terzens. Tāpat kanāla otrajā sezonā būs jauni seriāli un realitātes šovi, intervijas un ceļojumu raidījumi.

Svinību oficiālā daļa noslēdzās ar košu konfeti lietu un tortes sadali sanākušajiem visiem.
 
Kanāla „360 TV” dzimšanas diena
Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS