Mazmākoņains
Rīga
-5°
Mazmākoņains
LV RU
Runā Rīga

Krāšņi sākušies Rīgas svētki. FOTO (6)

 
13.augusts 2016  00:56

Piektdien Rīgā ar pasākumiem dažādās pilsētas vietās sākušās galvaspilsētas 815 gadu jubilejas svinības. Rīgas svētki šogad ir veltīti kino tēmai, tādēļ liela daļa pasākumu notiks kino zīmē.

Rīgas svētkos sev piemērotas izklaides atradīs gan lieli, gan mazi. Vairāk informācijas: www.rigassvetki.lv.

Rīgas svētkos sev piemērotas izklaides atradīs gan lieli, gan mazi. Vairāk informācijas: www.rigassvetki.lv.

Piektdien, 12. augustā, Līvu laukumā atklāta piemiņas zīme par godu pirmajam kinoseansam Rīgā. Rīgas mērs Nils Ušakovs rīkoja pieņemšanu zelta kāzu jubilāriem, savukārt Vērmanes dārzā ar dziedātāja Daumanta Kalniņš, orķestra "Rīga", grupas „Jumprava” un citu mākslinieku piedalīšanos notika Rīgas svētku ieskaņas koncertā "Saklausi kino!". Kā tas viss notika – skaties fotogalerijās!
 

Koncerts "Saklausi Rīgu" Vērmanes dārzā

Piemiņas plāksne pirmajam kinoseansam Rīgā

Rīgas mērs sveic 2016.gada Zelta kāzu jubilārus

Plašs pasākumu piedāvājums plānots sestdien, 13.augustā, kad diena sāksies ar fitnesa treniņu Lucavsalā, kur norisināsies arī dažādas citas sportiskas aktivitātes. Jēkaba laukumā interesenti varēs apmeklēt Latgales dienas, bet esplanādē norisināsies pasākums "Rīga kinoobjektīvā". Tāpat rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt pasākumu par Latvijas zirgiem pagātnē un mūsdienās, vērot "Nissan Norde cartoon ralliju".
 
Gardēži varēs apmeklēt Rīgas svētku restorānu, kas būs izvietots Spīķeros, bet basketbola fani diennakts garumā varēs sekot līdzi tradicionālajam Krastu mačam, kas notiks pie Latvijas Nacionālās operas un baleta. Notiks arī tradicionālā kanāla Regate. Dažādi pasākumi gaidāmi visā Vecrīgā, kā arī Vērmanes dārzā un citur galvaspilsētā.
 
Kasjauns.lv, LETA/ Foto: F64, Ieva Čīka/LETA
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS