Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Runā Rīga

Spīķeros populāri Rīgas pavāri aicina uz "Rīgas svētku restorānu". FOTO

 
13.augusts 2016  16:22

Šodien no plkst. 12:00 līdz 20:00 Rīgas svētku laikā Spīķeru centrālajā laukumā jau trešo gadu notiek Live Rīga organizētais “Rīgas svētku restorāns”, portālu Kasjauns.lv informē svētku rīkotāji.

Rīgas svētkos no viesmīlības staro un savus kulinārijas brīnumus nogaršot aicina arī "Vincenta" šefpavārs Mārtiņš Rītiņš.

Rīgas svētkos no viesmīlības staro un savus kulinārijas brīnumus nogaršot aicina arī "Vincenta" šefpavārs Mārtiņš Rītiņš.

Spīķeros šodien 17 Rīgas populārākie restorānu šefpavāri (Mārtiņš Rītiņš, Raimonds Zommers, Dzintars Kristovskis, Kaspars Jansons, Valters Zirdziņš u.c.) iepazīstina iedzīvotājus un pilsētas viesus ar sezonālajiem ēdieniem, kas pagatavoti no vietējiem produktiem.

Šogad Rīgas svētku restorāna tēma ir “Ar dabu šķīvī”, kas iezīmē tuvojošos Eiropas gastronomijas reģiona titulu 2017.gadā.

Paralēli vēderpriekiem “Rīgas svētku restorānā” skan arī dzīvā mūzika Mika Dukura, Beātes Zviedres, Līvas Dumpes un Alises Kantes izpildījumā.

Šogad Rīgas svētku restorānā piedalās un par apmeklētāju garšām rūpēsies: 3 Pavāru restorāns  “Tam labam būs augt”, „Avalon”, „B-Bārs”, “Entresol”,  “EQUUS”, „Kaļķu vārti”, “Kasha Gourmet”, „KID*”, “Le dome”, „MUUSU”, “Pagalms”, “Piens”, “Skyline Bar”, „Tinto”, „Valtera restorāns”, “Valmiermuižas vēstniecība Rīgā” un „Vincents”.
 
Rīgas svētku restorāns Spīķeros

Karlīna Timofejeva / Foto: Lauma Kalniņa, Kristaps Lapiks

 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS