Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
112

Latgalē vīrietis, strādājot, neizslēdz kombaina motoru un gūst nopietnu plaukstas traumu (2)

 
14.augusts 2016  12:40

Latgales reģionā 22 gadus vecs vīrietis guvis plēstas brūces plaukstā, strādājot ar kombainu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ( NMPD) pārstāve Inga Vītola

Vīrietim trauma radusies, jo, strādājot pie kombaina ar ieslēgtu motoru, vīrieša plauksta tika ievilkta kombaina ritošajā mehānismā.

Vīrietim trauma radusies, jo, strādājot pie kombaina ar ieslēgtu motoru, vīrieša plauksta tika ievilkta kombaina ritošajā mehānismā.

Vītola pastāstīja, ka trauma radusies, jo, strādājot pie kombaina ar ieslēgtu motoru, vīrieša plauksta tika ievilkta kombaina ritošajā mehānismā - viņš ar plēstām brūcēm plaukstā nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Tāpat Latgalē kādu 38 gadus vecu vīrieti sakodis kaimiņa suns, kad vīrietis reibumā devies pie tā, lai to paglaudītu. Vīrietis ar kostām brūcēm vaigu rajonā nogādāts slimnīcā.

Turpretī Zemgalē gadu vecs puisītis, apgāžot karstu tējas krūzi, guvis krūškurvja termiskus apdegumus un nogādāts slimnīcā Rīgā.

NMPD saņēmis vairākus izsaukums saistībā ar alerģiju pret kukaiņu dzēlieniem - Kurzemē 28 gadus vecs vīrietis sapļāvis lapseņu pūzni un viņu sadzēlušas aptuveni desmit lapsenes. Vīrietim radusies alerģiska reakcija un viņš nogādāts slimnīcā. Turpretī Vidzemē, pļaujot zāli, cietis 57 gadus vecs vīrietis, kuram galvā iedzēlis irsis - sākusies nopietna alerģiska reakcija. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Kurzemē 66 gadus vecs vīrietis kritis no veca medību torņa, kuram lūzušas kāpnes, un ir aizdomas par mugurkaula skriemeļa lūzumu.

Savukārt 40 gadus vecs vīrietis, krītot no motocikla, guvis politraumu - smadzeņu satricinājumu, atslēgas kaula lūzumu un vēdera traumu ar iekšējo orgānu ievainojumiem. Tāpat Rīgas reģionā velosipēdists aizķēris 66 gadus vecu sieviete, kura guvusi rokas lūzumu un atslēgas kaula lūzumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1138 izsaukumus, no kuriem 273 saistīti ar traumām.

LETA/Foto: Gatis Dieziņš/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS