Mazmākoņains
Rīga
-5°
Mazmākoņains
LV RU
Izklaide

Dziedātāja Keitija Perija parāda pikantu bildīti. FOTO (5)

 
20.augusts 2016  04:59

31 gadu vecā amerikāņu dziedātāja Keitija Perija parādījusi saviem sociālo tīklu sekotājiem bildīti, kurā viņa redzama visnotaļ pikantā situācijā.

Keitija Perija sociālajos tīklos publiskojusi rotaļīgu fotogrāfiju.

Keitija Perija sociālajos tīklos publiskojusi rotaļīgu fotogrāfiju.

Popzvaigzne Keitija Perija nofotografēta velobrauciena laikā Francijas laukos, kad vējš bija draiskulīgi piepacēlis dziedātājas kleitas malu, parādot viņas apakšbiksītes. Šīs fotogrāfijas autors nav kāds vienmēr un visur esošs paparaci, kas izseko zvaigznei ik uz soļa. Pikanto attēlu savā „Instagram” blogā parādījusi Keitija pati. Spriežot pēc klāt pierakstītā komentāra, arī Keitija pati ļoti labi apzinās, ka fotogrāfija šoreiz nav no tām piedienīgākajām. „Es zinu, ka tas ir mazliet pikanti... Vizinos ar velosipēdu Ilderē (Île de Ré) salā Francijā,” informē dziedātāja.

Keitija pavisam nesen atgriezusies no brīvdienām, kuras pavadīja kopā ar savu mīļoto vīrieti – britu aktieri Orlando Blūmu (39). Atvaļinājuma laikā pārītis paviesojies Itālijā un Francijā. Lai gan Keitija to konkrēti nemin, visticamāk pikantā bildīte uzņemta aizvadītā brīvdienu brauciena laikā un tās autors ir „Karību jūras pirātu” zvaigzne Orlando Blūms.
 
Keitija Perija un Orlando Blūms pirmajās kopīgajās brīvdienās Havaju salās
 
Keitija Perija koķetē ar Orlando Blūmu
 
Aktiera Orlando Blūma bijušās mīļotās

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS