Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Runā Rīga

Rīgas svētku pasākumus apmeklējuši vairāk nekā 150 000 cilvēku. FOTO (8)

 
14.augusts 2016  22:21

Rīgas svētku pasākumus trijās dienās kopumā apmeklējuši vairāk nekā 150 000 rīdzinieku un pilsētas viesu. Kā Kasjauns.lv informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā, vislielākā interese sestdien, 13.augustā, bija par uguņošanu, ar ko noslēdzās lielkoncerts „Kino gars – viesības pie Lielā Kristapa”.

Vislielākā interese sestdien, 13.augustā, bija par uguņošanu, ar ko noslēdzās lielkoncerts „Kino gars – viesības pie Lielā Kristapa”.

Vislielākā interese sestdien, 13.augustā, bija par uguņošanu, ar ko noslēdzās lielkoncerts „Kino gars – viesības pie Lielā Kristapa”.

Rīgas domes vadība izsaka pateicību visiem svētku apmeklētājiem un organizatoriem par neaizmirstamām Rīgas dzimšanas dienas svinībām.

Rīgas 815. gadadiena bija veltīta kino tēmai, lai atgādinātu par pirmo kino seansu Rīgā, kas notika pirms 120 gadiem. Kopumā svētkos tika īstenoti aptuveni 100 dažādi pasākumi, piedāvājot daudzkrāsainu kultūras, mākslas,  sporta programmu un aicinot svētku apmeklētājus aktīvi līdzdarboties. „Rīgas svētku 2016” pasākumi norisinājās gan pilsētas centrā, gan apkaimēs.
 
Rīgas svētkus piedāvāja Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu „Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”; organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.
"Krastu mača 2016" noslēgums
Rīgas svētku svinības 11.novembra krastmalā
Viduslaiku tirgus Rīgas svētku laikā laukumā pie Sv. Pētera baznīcas
Lielkoncerts "Kino gars"
Rīgas svētku uguņošana
Jautrība Rīgas svētkos sit augstu vilni
Alberta ielas svētki
Latgales tirgus Rīgas svētkos 2016
Diennakts basketbola turnīrs "Krastu mačs"
Mazie ielu muzikanti Rīgas svētkos
Rīgas svētku restorāns Spīķeros
Pasākums "Doms bērniem" Rīgas svētku laikā
Kanāla regate Rīgas svētkos 2016
Rīgas mērs sveic 2016.gada Zelta kāzu jubilārus

Karlīna Timofejeva/Foto: Mārtiņš Ziders, Ieva Čīka/LETA, F64, Renārs Koris, Lauma Kalniņa
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS