Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Kultūra

Galantes festivāla noslēgums pulcē Latvijas prominences. FOTO (28)

 
15.augusts 2016  12:17

Jau divpadsmito gadu Dzintaru koncertzālē notiek starptautiskais mūzikas festivāls „Summertime – aicina Inese Galante”. Festivāla noslēguma koncertā pulcējās daudzi klasiskās mūzikas cienītāji, to vidū arī daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Operdziedātājas Ineses Galantes rīkotais festivāls „Summertime – aicina Inese Galante” bija nedēļu gari svētki klasiskās mūzikas lietpratējiem.

Operdziedātājas Ineses Galantes rīkotais festivāls „Summertime – aicina Inese Galante” bija nedēļu gari svētki klasiskās mūzikas lietpratējiem.

Pateicoties siltajiem laikapstākļiem, uz mūzikas festivāla noslēgumu koncerta klausītāji bija saposušies gana vasarīgā apģērbā. Baudīt klasiskās mūzikas koncertu ieradās Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu, eksprezidenti Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu, Guntis Ulmanis ar kundzi Ainu, miljonārs Valērijs Maligins ar mīļoto sievieti, aktrisi un mākslinieci Elīnu Dzelmi, un citi.

Kā ik gadu festivāls bija bagāts ar muzikāliem pārsteigumiem. Kopā ar Inesi Galanti uzstājās ievērojami mākslinieki, kas vienlaikus ir arī Ineses draugi un domubiedri. Neatņemama „Summertime” programmas sastāvdaļa jau trešo gadu ir mūzikas konkursa Ineses Galantes talanti laureātu uzstāšanās. Arī šogad festivāla apmeklētājus priecēja Latvijas jaunie talanti, atklājot vairākus festivāla koncertus ar savu individuālo sniegumu un muzicējot kopā ar pasaules zvaigznēm. Arī atvadoties no klātesošajiem koncerta noslēgumā, nerimstot aplausiem, Galante ar milzīgu sirsnību pateicās, gan radošajai komandai, gan koncerta apmeklētājiem. Pēc noslēguma pasākuma dalībnieki un viesi pulcējās uz nelielu banketiņu.
 
Ineses Galantes festivāla "Summertime" noslēguma koncerts

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS