Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

Sasistas glāzes, izdemolēta virtuve... Nopludināts Depa un Hērdas strīda VIDEO (9)

 
15.augusts 2016  14:47

Internetā nopludināts video, kurā Holivudas aktieris Džonijs Deps ķīviņa laikā ar sievu Amberu Hērdu demolē savas mājas virtuvi, lamājas un mētā priekšmetus.

Hērdas iesniegtajos dokumentos apgalvots, ka maijā Deps viņai "vardarbīgi uzbruka" pāra kopīgajā dzīvoklī. 53 gadus vecajam Depam pietuvināti informācijas avoti apgalvo, ka video esot "samontēts".

Hērdas iesniegtajos dokumentos apgalvots, ka maijā Deps viņai "vardarbīgi uzbruka" pāra kopīgajā dzīvoklī. 53 gadus vecajam Depam pietuvināti informācijas avoti apgalvo, ka video esot "samontēts".

Kā jau ziņots, 30 gadus vecā Hērda maijā pieprasīja šķiršanos no Depa pēc 15 laulībā aizvadītiem mēnešiem. Kā šķiršanās iemeslu Hērda bija norādījusi "neatrisināmas domstarpības", taču neilgi pēc tam ieguva tiesas izdotu aizliegumu Depam viņai tuvoties, jo apsūdzēja vīru vardarbībā.

Slavenību tenku portāls TMZ ziņo, ka video uzņemts, "vairākus mēnešus pirms" Hērda vērsās tiesā, lai šķirtu neilgo laulību.

Taču 53 gadus vecajam Depam pietuvināti informācijas avoti apgalvo, ka video esot "samontēts".

Deps un Hērda 2015.gada februārī salaulājās nelielā ceremonijā Losandželosā. Dažas dienas vēlāk viņi sarīkoja lielas svinības Bahamu salās.

Hērdas iesniegtajos dokumentos apgalvots, ka maijā Deps viņai "vardarbīgi uzbruka" pāra kopīgajā dzīvoklī. Pieminēti vēl divi gadījumi, kad Deps esot bijis pret viņu vardarbīgs. Viens no tiem bijis Hērdas dzimšanas dienā, kad viņš pret sienu metis šampanieša pudeli, bet sievas virzienā sviedis vīna glāzi. Pēc tam aktieris esot saķēris Hērdu aiz matiem un nogrūdis uz grīdas.

"Visā attiecību laikā Džonijs bija vārdiski un fiziski vardarbīgs pret mani," liecināja Hērda. "Es pārcietu pārmērīgu emocionālu, verbālu un fizisku vardarbību no Džonija, tostarp dusmīgus, ļaunus, pazemojošus un draudīgus uzbrukumus katru reizi, kad es apšaubīju viņa autoritāti vai nepiekritu viņam."

Nopludinātais video ar Džonija Depa un Amberas Hērdas strīdu - video:


 
Džonijs Deps ar sievu Amberu Herdu dodas prom no tiesas sēdes Austrālijā
 
Džonijs Deps skūpsta sievu uz sarkanā paklāja
 
Ambera Hērda parāda zilumiem klāto seju

LETA/Foto: Vida Press, ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS