Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Pasaulē

Dramatiski kadri: varonīgs vīrietis no grimstoša auto izglābj sievieti un viņas suni. VIDEO (6)

 
15.augusts 2016  20:51

Lietus izraisītajos rekordplūdos Luiziānas štata Batonrūžas pilsētā nofilmēts dramatisks video. Tajā redzams, kā glābējiem no grimstošas automašīnas izdodas izglābt sievieti un viņas suni.

Gābējiem no grimstošas automašīnas izdodas izglābt sievieti un viņas suni.

Gābējiem no grimstošas automašīnas izdodas izglābt sievieti un viņas suni.


 

Plūdos ASV Luiziānas štatā gājuši bojā pieci cilvēki un 20 000 izglābti no pārplūdušām teritorijām, pirmdien ziņo vietējie mediji.

Patversmēs mitinās 10 000 cilvēku, apliecināja štata gubernators Džons Bels Edvardss.

Vismaz pieci cilvēki zaudējuši dzīvību plūdos, arī kāda sieviete, kuras automašīna sestdien tika aizskalota brīdī, kad viņa ūdenī ar auto mēģināja veikt apgriešanās manevru, vēsta telekanāls CNN, atsaucoties uz Īstbatonrūžas amatpersonām.

"Tas ir nopietns notikums," runājot par rekordlielajiem plūdiem, svētdien sacīja Edvardss. "Tas turpinās. Tas nav beidzies, neraugoties uz to, ka lieti ir mazinājušies."

Štata policija ziņoja, ka simtiem ceļu joprojām ir slēgti.

ASV prezidents Baraks Obama ir izsludinājis ārkārtas stāvokli Luiziānā, paverot iespēju štatam saņemt finansiālu palīdzību no federālajiem līdzekļiem.
 
Postošie plūdi ASV Luiziānas štatā

Plūdi Luiziānā sākās piektdien līdz ar spēcīgām lietavām štata dienvidos. Meteorologi prognozē, ka plūdi var izcelties arī Teksasas štatā un tālāk uz ziemeļiem.

Plūdi vissmagāk skāruši štata galvaspilsētas Batonrūžas apkaimi. Edvards atzina, ka viņa ģimene pametusi gubernatora rezidenci, pēc tam kad applūdis tās pagrabs un pazudusi elektrība.

Kasjauns.lv/LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video, EPA/LETA, AP/Scanpix/LETA, Reuters/Scanpix/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS