Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Pasaulē

Kara plosītajā Alepo mirst civiliedzīvotāji, daudz sievietes un bērni. FOTO (Brīdinām: nepatīkami skati) (35)

 
17.augusts 2016  13:52

Bildes, kas fotografētas Alepo pilsētā, nudien šausmina - cieš gan mierīgie iedzīvotāji, gan infrastruktūra, tostarp slimnīcas, kurām būtu jāuzņem ievainotie.

Augusta laikā Alepo nogalināti vismaz 100 mierīgie iedzīvotāji, un vismaz 700 guvuši ievainojumus.

Augusta laikā Alepo nogalināti vismaz 100 mierīgie iedzīvotāji, un vismaz 700 guvuši ievainojumus.

Kopš augusta sākuma intensīvās apšaudēs Sīrijas pilsētā Alepo gājuši bojā vairāk nekā 100 mierīgie iedzīvotāji un 700 ievainoti, paziņojušas vietējās amatpersonas. Vismaz puse bojāgājušo ir sievietes un bērni.

Visvairāk cietis dienvidu rajons Hamadanija.Kaujinieki pēc artilērijas mācību iestādes daļējas ieņemšanas sāka apšaudīt Alepo dienvidu dzīvojamos rajonus. Alepo austrumos grupējums "Al Nusra" sodījis kaujiniekus, kas izlēmuši nolikt ieročus un kopā ar ģimenēm iziet pa humānajiem koridoriem uz pilsētas rietumu rajoniem. Teroristi nošāva vairāk nekā 40 cilvēkus.

Jūnijā Alepo ar jaunu spēku atsākās kaujas. Vakar Krievijas lidmašīnas, kas bombardē islāmistu grupējumu pozīcijas pilsoņkara plosītajā Sīrijā, pirmo reizi pacēlās no Irānas gaisa spēku bāzes.
 

16.augusts Sīrijas pilsētā Alepo

Pilsoņkarš Sīrijā notiek kopš 2011.gada un sadrumstalojies daudzās frontēs starp kurdu spēkiem, mērenajiem un radikālajiem sunnītu nemierniekiem, valdības karaspēku un tai lojāliem paramilitāriem formējumiem. Karā dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 280 000 cilvēku.


Kasjauns.lv/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS