Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Citi sporta veidi

Ikaunieces-Admidiņas treneris Austrups: "Šķiramies, lai Laura sasniegtu augstāku līmeni" (4)

 
17.augusts 2016  17:06

Latvijas septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa un viņas treneris Andis Austrups nolēmuši iet katrs savu ceļu, lai sportiste varētu sasniegt augstāku līmeni, atklāja pats Austrups.

"Jā, mūsu ceļi šķiras! Tas ir tāpēc, lai Laura sasniegtu augstāku līmeni," pauda Austrups

"Jā, mūsu ceļi šķiras! Tas ir tāpēc, lai Laura sasniegtu augstāku līmeni," pauda Austrups

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Ikauniece-Admidiņa pagājušajā nedēļā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja ceturto vietu, bet nedaudz vēlāk parādījās informācija, ka nolemts pārtraukt viņas sadarbību ar ilggadējo treneri Austrupu. To pats speciālists norādīja arī savā sociālā tīkla "Facebook" profilā, kamēr sportiste otrdien, atgriežoties Latvijā, vēl nemācēja skaidri atbildēt par abu turpmāko sadarbību.

"Jā, mūsu ceļi šķiras! Tas ir tāpēc, lai Laura sasniegtu augstāku līmeni," pauda Austrups, novēlot Ikauniecei-Admidiņai veiksmi nākotnē. "Es tālāk darbošos ar jaunajiem sportistiem."

Ikauniece-Admidiņa Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, spītējot savainojumiem, izcīnīja ceturto vietu, turklāt par nieka pieciem punktiem atpalika no pašai piederošā Latvijas rekorda. Savukārt no bronzas medaļas Ikaunieci-Admidiņu šķīra 36 punkti.

Sportiste piedalījās arī 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs, kad ar atkārtotu Latvijas rekordu viņa izcīnīja devīto vietu. Pēdējā pusotra gada laikā sportiste valsts rekordu labojusi četras reizes.
Laura Ikauniece-Admidiņa Rio izcīna ceturto vietu
LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS