Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Ainars Virga uz rokas uztetovē pliku sievu. FOTO (37)

 
19.augusts 2016  05:36

Rokmūziķis Ainars Virga (52) uz labās rokas uztetovējis savas sievas Anijas (44) kailo ķermeni. „Pirms mēneša tapa šis tetovējums. Pavisam jauns,” slavējot pašu jaunāko ķermeņa rotājumu, saka Virga.

Nu jau mēnesi Ainara Virgas roku grezno uztetovēts sievas Anijas kailattēls.

Nu jau mēnesi Ainara Virgas roku grezno uztetovēts sievas Anijas kailattēls.

„Tā ir mana sieva Anija,” par uztetovēto sievietes kailfoto lepni teic rokmūziķis. Taujāts, ko par šādu izvēli teikusi Anija, Ainars saka: „Ko viņa var teikt?! Es pat viņai atļauju neprasīju!” Mūziķis uzsver, ka tik skaistu augumu kā viņa sievai nav kauns visiem atrādīt tetovējuma veidā. Virs Anijas attēla uztetovēts arī sievas vārds ēģiptiešu burtiem.

Kā zināms, pirms vairāk nekā gada leģendārais rokmūziķis atbrīvojās no postošā netikuma – alkoholisma – un atturas no spirtotiem dzērieniem. „Pašam man baigais prieks, ka varu dzīvot šādi. Nav kā agrāk, kad šķita – viss ir tik bezjēdzīgi – un es dzēru katru dienu. Tas bija dzīves posms, kad nezināju, ko gribu, man bija pazudusi ticība it visam. Tagad esmu sapratis, ka dzīvē viss, ko vēlies, mētājas tepat blakus. Ir jāpieliecas un jāpaņem. Viss ir absolūti vienkārši – problēmas ir galvā.

Biju izmēģinājis anonīmos alkoholiķus, baznīcā gājis, lietojis plāksterus, dzīvojis speciālās nometnēs, apmeklējis dakterus un ko tik ne. Nekas nav palīdzējis, tikai pats,” uzsver Ainars. Viņš nenoliedz, ka dzeršana ir atstājusi sekas uz veselību, taču daudz par to nesūkstās. „Ir šādas tādas problēmas, bet ne pārmērīgas. Cenšos uzturēt sevi formā. Skatos, ko ēdu un dzeru. Kad citi dzer, es viņiem saleju, lai nav tukša glāze, jo zinu, kā ir, kad gribas dzert,” teic Ainars Virga.
 
Ainars Virga parāda savus tetovējumus

Kasjauns.lv / Foto: Agrita Grosbarte, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS