Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Rita Ora slēpj seju, jo nav uzkrāsojusies. FOTO (3)

 
22.augusts 2016  04:47

Allaž stilīgā un modīgā dziedātāja Rita Ora (25) manīta Ņujorkas ielās bez sejas dekoratīvās kosmētikas.

Tā kā dziedātāja Rita Ora devās sportot, viņa nebija uzkrāsojusies un centās paslēpt seju zem beisbola cepurītes naga.

Tā kā dziedātāja Rita Ora devās sportot, viņa nebija uzkrāsojusies un centās paslēpt seju zem beisbola cepurītes naga.

Dziedātāja un aktrise Rita Ora devās sportot un nebija lieki tērējusi laiku, lai uzkrāsotos. Dziedātāja gan centās seju slēpt zem beisbola cepurītes naga un visu ceļu mēroja nodurtu galvu, veroties savā mobilajā tālrunī. Lai kā viņa centās palikt citu nemanīta, visu redzošie paparaci viņu tomēr atpazina.

Rita jau pāris gadu kā tiek dēvēta par jauno stila ikonu, tāpēc viņai paparaci seko ik uz soļa. Pat tie, kuri nav pazīstami ar dziedātājas muzikālajiem sasniegumiem, noteikti ir pamanījuši viņu ekscentriskā stila dēļ, kurā satiekas urbānā ielu mode ar glamūru un eleganci.

Tā kā dziedātājai ik uz soļa seko paparaci, faktiski tiek fiksēta katra viņa pārģērbšanās, kas katru reizi ir kā maza izrāde. Grūti iedomāties Oras drēbju skapja izmēru, jo katrs viņas iznāciens uz ielas vai pasākumā ir atšķirīgs un neatkārtojams. Divas reizes vienādā apģērbā Oru neredzēsiet. Pati pārsteidzošākā ir viņas spēja vienā mirklī no valdzinošas siržu lauzējas tēla transformēties dauzonīgā pašpuikā. Lai arī ko par Oras stilu teiktu modes apskatnieki, nevar noliegt, ka tas katru reizi pārsteidz. Neatkarīgi no tā, kas dziedātājai ir mugurā, viņai piestāv pilnīgi viss.

Rita Ora par savu iedvesmas avotu un stila ikonu uzskata dziedātāju Gvenu Stefāniju. “Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka Gvena ir tik satriecoša! Viņa pat iedvesmojusi mani krāsot sarkanas lūpas, ko kādreiz pat iedomāties nevarēju,” intervijā ASOS Magazine atzinusi Rita. Protams, ka Orai, gluži tāpat kā citām Holivdas zvaigznēm, ir savs stilists – Džeisons Remberts. Intervijā žurnālam “Vogue” viņš atzīst, ka tik spilgtu personību kā Ora, neesot daudz. “Es strādāju ar personu, kura patiesi pārzina savu stilu. Tas nepārtraukti mainās, taču saglabājas vienots rokraksts. Oras stils ir universāls, tajā pat laikā ļoti pārsteidzošs. Rita vienmēr prot radīt intrigu, liekot visiem minēt, ko viņa vilks mugurā nākamreiz. Viņa patiešām nēsā visu – sākot ar ielu apģērbu, beidzot ar augsto modi,” stāsta Remberts.
 
Rita Ora iziet ielās bez meikapa
 
Ritas Oras stila transformācijas mēneša laikā
 
Dziedātāja Rita Ora ar ģimeni

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS