Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Ambera Hērda pēc šķiršanās no Depa iegūtos 7 miljonus ziedos labdarībai

 
19.augusts 2016  15:32

Amerikāņu aktrise Ambera Hērda ceturtdien paziņojusi, ka ziedošot labdarībai no šķiršanās ar kinozvaigzni Džoniju Depu iegūtos septiņus miljonus ASV dolāru (6,3 miljonus eiro).

Deps un Hērda otrdien vienojās par šķiršanos bez tiesāšanās.

Deps un Hērda otrdien vienojās par šķiršanos bez tiesāšanās.

30 gadus vecā Hērda pusi summas ziedos Losandželosas Bērnu slimnīcai, bet otru pusi - Amerikas Pilsonisko brīvību savienībai (ACLU), kuras viens no darbības virzieniem ir cīņa ar vardarbību pret sievietēm.

"Kā minēts aizliegumā tuvoties un šķiršanās dokumentos, naudai šajā situācijā nav nekādas lomas un nekad nav bijis, izņemot to, ka man ir iespēja to ziedot. Ceru, ka tādā veidā palīdzēšu citiem, kam ir grūtāk sevi aizstāvēt," norādīja Hērda.

Kā jau ziņots, Deps un Hērda otrdien vienojās par šķiršanos bez tiesāšanās. 53 gadus vecais Deps piekrita samaksāt Hērdai septiņus miljonus dolāru, savukārt Hērda atsauca lietu par vardarbību un atsacījās no prasības, ar kuru Depam liegts viņai tuvoties.

"Mūsu attiecības bija intensīvi kaislīgas un dažkārt nestabilas, bet mūs vienmēr saistīja mīlestība," paziņojumā TMZ un laikrakstam "Daily Mail" apliecināja pāris. "Neviena no pusēm nekad nav nākusi klajā ar melīgām apsūdzībām finansiāla labuma dēļ. Nekad nav bijis nodoma nodarīt fizisku vai emocionālu kaitējumu. Ambera Džonijam nākotnē vēl visu to labāko."
 
Džonijs Deps skūpsta sievu uz sarkanā paklāja

53 gadus vecais Deps iepazinās ar 30 gadus veco Hērdu, filmējoties 2011.gada filmā "The Rum Diary" ("Ruma dienasgrāmata"), un abi apprecējās 2015.gada februārī.

Kopš Hērda Depu apsūdzēja par viņas sišanu un telefona iemešanu sejā, aktierim tika dots rīkojums ar sievu nesazināties un no viņas uzturēties ne mazāk kā 90 metru attālumā.
 
Džonijs Deps un Ambera Herda svin kāzas Bahamu salās

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS