Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Kultūra

"Nereāli..." Cilvēki sajūsmā par izpārdoto "Prāta vētras" koncertu Liepājā. FOTO (30)

 
22.augusts 2016  16:45

Nedēļas nogalē sociālajos tīkos apsīksies sēņu fotogrāfiju, jo notiek "Prāta vētra" koncerts - ironizēja mikroblogošanas vietnes "Twitter" lietotāji un nebija nemaz tālu no patiesības. 

Laimīgas cilvēku sejas - "Prāta vētra" sniegusi cilvēkiem neaizmirstamu augusta vakaru.

Laimīgas cilvēku sejas - "Prāta vētra" sniegusi cilvēkiem neaizmirstamu augusta vakaru.

Pieprasījums pēc koncerta biļetēm bija tik liels, ka sestdienas pusdienlaikā koncerts tika pasludināts par izpārdotu. Neskatoties uz to, daudzi cilvēki pulcējušies arī Jūrmalas parkā un Liepājas pludmalē. 

Grupas pārstāve Ieva Liepa norādīja, ka sociālo tīklu ieraksti liecinot arī par to, ka grupas bundzinieka Kaspara Rogas bungu skaņas esot bijušas dzirdamas pat Grobiņā, tāpēc grupa pārliecināta, ka tā ieskandināja visu pilsētu.

"Prāta vētra" nedēļas nogalē valdīja ne tikai Liepājā, bet arī sociālajos tīklos, kur iedzīvotāji steidza dalīties ar emocijām, fotogrāfijām, koncerta laikā nofilmētiem koncerta fragmentiem un pat asprātībām. 

Pēc koncerta savā "Twitter" kontā sajūsminājās arī basketbolists Kristaps Porziņģis, kura komentārs bija īss, bet trāpīgs: "Nereāli!!" Cilvēki priecājās, ka koncerta apmeklētājus palutināja ne tikai grupas uzstāšanās, bet arī vasarīgi siltais laiks. Kopumā cilveki dalījās, ka koncerts sniedzis viņiem laimes sajūtu un uzlādēja ar pozitīvu enerģiju. 
 
Biji koncertā? Apskati foto! Varbūt atradīsi arī sevi!
Prāta Vētra izpārdotā koncertā uzstājas Liepājā
Grupu „Prāta vētra” un „Triānas parks” koncerts Liepājā
Kasjauns.lv/LETA/Foto: Nauris Garkaklis; LETA 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS