Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Sabiedrībā

Dainim Īvānam Baidena vizīte palīdzēšot mazdēlam skaidrot, ka mūsdienās tirānija nav iespējama (21)

 
23.augusts 2016  20:58

ASV viceprezidenta Džo Baidena vizīte Latvijā jaunākām paaudzēm palīdzēs saprast, ka mūsdienās tirāniju nav iespējams atjaunot, pirms Baidena uzrunas otrdien pauda bijušais Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Dainis Īvāns.

Īvāna runas laikā daudziem publikā acīs esot riesušās asaras.

Īvāna runas laikā daudziem publikā acīs esot riesušās asaras.

"Baidena vizīte ir liels pamudinājums manam mazdēlam saprast, ka izvēle starp tirānijas atjaunošanu nav iespējama mūsdienu brīvajā pasaulē," norādīja Īvāns.

Viņš pauda prieku par Baidena vizīti Latvijā visām Baltijas valstīm nozīmīgajā datumā, 23.augustā, neskatoties uz Ukrainā notiekošo Krievijas agresiju, kas norāda uz pagātni un iespējamu "Putina-Ribentropa pakta" noslēgšanu.

Otrdien vizītē Latvijas galvaspilsētā Rīgā ieradies ASV viceprezidents Džo Baidens, kuram paredzēta tikšanās ar Latvijas augstākajām amatpersonām, kā arī ar ar triju Baltijas valstu prezidentiem. Tāpat ASV viceprezidentam bija paredzētas arī divpusējās tikšanās ar Raimondu Vējoni un Ministru prezidentu Kučinski, un paredzēta arī viceprezidenta publiska uzruna Baltijas valstu iedzīvotājiem.

Eiropas vizītes ietvaros no 22.līdz 25.augustam Baidens apmeklēs arī Turciju un Zviedriju.

Džo Baidens viesojas Rīgā
ASV viceprezidents Baidens ierodas Rīgas lidostā

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS