Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Runā Rīga

Aicina pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū

 
24.augusts 2016  13:04

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina amatu meistarus – individuālos latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetu izgatavotājus un lauku saimniecībās audzētas ražas, kā arī siera, gaļas, maizes, zivju, biškopības produktu, dabīgās kosmētikas un pirtslietu individuālos ražotājus pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū, kas šogad risināsies 24. septembrī Rīgā, Doma laukumā, Herdera laukumā, Jēkaba, Pils un Tirgoņu ielās un Jaunielā.

Ķirbju, ābolu un citas rudens ražas tirdzniecības pieteikumi tiks pieņemti līdz 7. septembra plkst. 17.00.

Ķirbju, ābolu un citas rudens ražas tirdzniecības pieteikumi tiks pieņemti līdz 7. septembra plkst. 17.00.

Miķeļdienas gadatirgus Rīgā ir tradicionāls rudens ražas svētku pasākums, kurā apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos tirdziņā ir iespēja baudīt arī kultūras programmu. Gadatirgū iespējams iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas meistaru izstrādājumus, kā arī nopirkt svaigas rudens ražas veltes, marinējumus, sālījumus, gaļu, zivis, medu, maizi, sieru un citus gardumus.
Miķeļdienas gadatirgus organizators ir Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība. Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski no 29. augusta plkst. 10.00 līdz 5. septembra plkst. 12.00, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi avesol@riga.lv. Ķirbju, ābolu un citas rudens ražas tirdzniecības pieteikumi tiks pieņemti līdz 7. septembra plkst. 17.00. Tirdzniecības noteikumi, kā arī pieteikuma veidlapa pieejama interneta vietnēs www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli” un www.avesol.riga.lv .
Pretendentu ievērībai – tiek reģistrēti un izskatīti tikai tie pieteikumi, kas iesūtīti noteikumos paredzētajā kārtībā laikā no 29. augusta plkst.10.00 līdz 5. septembra plkst.12.00, ķirbju, ābolu un citas svaigās rudens ražas pieteikumi tiek pieņemti līdz 7. septembrim.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS