Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

Būvvalde demontē lieljaudas serverus dzīvoklī (6)

 
25.augusts 2016  20:01

Šodien Rīgas pilsētas būvvaldei nācās piemērot aizvietotājizpildi pret vienu no telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, kas daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas dzīvoklī patvaļīgi bija izvietojuši lieljaudas serverus, informēja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Rīgas dzīvoklī patvaļīgi bija izvietojis jaudīgus serverus.

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Rīgas dzīvoklī patvaļīgi bija izvietojis jaudīgus serverus.

Serveri bija izvietoti, neievērojot ne tikai būvniecības regulējošo normatīvo aktu prasības, bet arī potenciāli apdraudot ēkas iedzīvotājus, jo serveriem netika nodrošināta atbilstoša dzesēšana.

"Šis ir kārtējais pierādījums tam, cik laikietilpīgs un birokrātisks ir Administratīvā procesa likums. Mēs vairākus mēnešus esam veikuši saraksti, vairākkārt apsekojuši konkrēto dzīvokli, lieguši konkrētās telpas šādi ekspluatēt, piemērojuši administratīvos sodus, brīdinājuši - ja labprātīgi netiks izpildīts mūsu atzinumā noteiktais aizliegums, tad mums ir tiesības pārtraukt šo darbību viņu vietā. Visas šīs darbības mums ir jāveic, jo tā nosaka likums," uzsver Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Viņš norāda, ka būvvalde, kā jau likumā tas noteikts, uzņēmējam ir devusi pietiekamu laiku, lai atrastu jaunas telpas, tādējādi neliedzot nodrošināt sniegtā pakalpojuma nepārtrauktību, taču, tā kā konkrētajā gadījumā telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējs šo telpu neatļauto izmantošanu nav pārtraucis, būvvaldes inspektori šodien veica aizvietotājizpildi, policijas klātbūtnē iekļūstot dzīvoklī, un demontēja lieljaudas serverus.
 

Būvvalde demontē lieljaudas serverus dzīvoklī


LETA / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS