Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Citi sporta veidi

Ar ellišķīgu šovu noslēdzas "Ghetto Basket" superfināli Grīziņkalnā. FOTO (2)

 
26.augusts 2016  16:38

Pagājušajā ceturtdienā, 25.augustā, Grīziņkalnā krāšņi un ugunīgi noslēdzās „Ghetto Basket“ superfināli. Renāra Zeltiņa un Raimonda Elbakjana vadītā šova laikā, kaskadierim-motociklistam Jānim Rozītim un roka balsij Atim Ieviņam pieskandinot stadionu, tika noskaidroti un apbalvoti „Getiņa“ labākie.

„Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs.

„Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs.


Par trīskārtējiem „Ghetto Basket” čempioniem kļuva komanda  „RA Properties”, kuras sastāvā spēlēja Jānis Āre, Andris Epners, Kristaps Jurjāns un Nauris Miezis. Vērtīgākā spēlētāja titulu ieguva visa komanda – tādējādi tika uzsvērs, ka nozīmīgs faktors šadās sacesībās ir nemainīgs komandas sastāvs.

Izcīna biļeti uz NBA spēli Barselonā!
Otro vietu izcīnīja komanda „ONE DESIGN/Mazais”. Komandā spēlē Artūrs Kramiņš, Toms Straudovskis, Kārlis Večens un Sandis Silavs. Trešā vieta ir komandai  „HyDuck/CLM” kurā spēlē Uģis Kasparāns, Hedijs Šliters, Dainis Ulāns un Pauls Bergs. Ceturtā vieta – komandai  „HDGHETTO.TV” ar Renāru Uzraugu,  Kārli Zīlīti, Ivaru Žvīguru un , Rolandu Nārķi sastāvā. Tautas klases jeb „Pacanu grupas” finālu un uzvarētāji ir komanda  „Cheff” ar Nilu Ozoliņu, Robertu Martinovski, Kristapu Purpļeviču un Rihardu Ozolnieku.

Savukārt „Sprite Robin Hood“ trīspunktu metienu konkursa uzvarētājs ir Kaspars Ivanovs, kurš dosies braucienā uz NBA spēli Barselonā!

 „Ghetto Games” ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. „Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs „Ghetto TV“ sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

„Ghetto Games” pasākumu Grīziņkalnā apmeklēja arī vairākas slavenības un viens no kaismīgākajiem ielu sporta kustības atbalstītājiem – Rīgas mērs Nils Ušakovs.
 
Krāšņais „Ghetto Basket” superfināls Grīziņkalnā, 25.augustā
 
Ghetto Basket superfināli
 
Ghetto Games superfināli

Kasjauns.lv / Foto: Nauris Garkaklis / Anna Paula Kuzņecova / Renārs Koris / Raela Vītola


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS