Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Cita pasaule

Tavs horoskops šodienai. Sestdiena, 27.augusts

 
27.augusts 2016  06:54

Tavs horoskops šodienai. Sestdiena, 27.augusts

AUNS
Diena, ko noteikti nevajadzētu pavadīt vienatnē. Tev būs tik daudz ko teikt, un viss skanēs tik aizraujoši un harizmātiski! Taisni vai būtu žēl, ja klausītājiem un skatītājiem sevi šodien "nozagsi". Lieliski izdosies publiskas uzstāšanās, sarunas ar masu medijiem vai vienkārši kāds jauks ģimenes video. Rosies!

VĒRSIS
Sadzīviski darbiņi var mazināt garīgo lidojumu. Kādam jau arī tas mauriņš jāpļauj, protams, taču šodien drīksti dot sev atlaides. Daudz vairāk iegūsi, laiskojoties izlasot kādu grāmatu. Šodien iespējami konflikti ar vecākās paaudzes cilvēkiem.

DVĪŅI
Gluži parastu un pat garlaicīgu diena vakarpusē var pavērsties kājām gaisā. Iespējams, satiksi kādu cilvēku, ar kuru pat nekāda kontakta īsti vēl nebūs, bet tava apziņa viņu piefiksēs. Un domas kavēsies pie šīs personas. Nogaidi, pirms uzsākt reālu rīcību; vislabāk ievāc maksimāli daudz informācijas par viņu.

VĒZIS
Atteikt ģimenei savu klātbūtni šodien nebūs nekas nosodāms, tevi arī sapratīs. Drīksti egoistiski darīt to, ko vēlies darīt, īpaši nerēķinoties ar citiem. Tam nebūs nelāgu seku, drīzāk otrādi - ieguvums ilgtermiņā. Tiksi skaidrībā par dažādiem jautājumiem, kas pašu nomoka jau ilgāku laiku.

LAUVA
Ja attiecības šķiet uz sabrukuma robežas, atceries - tās vēl nav beigas! Izmisīga cenšanās visu saglābt, tādējādi slēdzot kompromisu ar savu sirdi, var būt aplams gājiens. Vislabāk šobrīd vienkārši nogaidi, lai norimst vētras.

JAUNAVA
Ilgošanās pēc tā, kā nav. Ja smeldzē rodi kādu tīkamu momentu - okei! Bēdīgāk klāsies tiem, kas skaudri sapratīs pagātnē izdarīto kļūdu sekas. Jāatzīst sava vaina un ar atklātu tekstu jāvēršas pie cilvēka, kas svarīgs un kuru ļoti gribas.

SVARI
Svarus šodien varētu pārņemt vēlme pārlieku komandēt citus. Ja tā notiek, atbildība par sekām paliek uz taviem pleciem. Enerģija ir tāda, ka tu burtiski vari izsaukt uguni uz sevi. Padomā, vai to vajag. Klusēšana gan lietas neatrisinās, toties palīdzēs izvairīties no konfliktiem.
 
SKORPIONS
Emocionāli svārstīga augšā-lejā diena. Netici lēmumiem, kurus pieņem brīdī, kad asinis burbuļo - vēlāk nožēlosi! Tāpat nerisini strīdus, kuri patiesībā skar citus cilvēkus vairāk nekā tevi. Nelien citu darīšanās, jo negācijas pēcāk var pavērsties pret tevi pašu.

STRĒLNIEKS
Lieliska diena, lai plānotu laulības, bērnus, īpašuma iegādi. Plānotu, nevis veiktu reālu rīcību! Šis ir laiks, kas izgaismos ceļu būtiskās dzīves jomās, un svarīgi visu kārtīgi izsvērt. Intuīcija šodien ļoti stipra. Jutīsi, kā vajag rīkoties maksimāli labam rezultātam.

MEŽĀZIS
No domām par darbu pat brīvdienā īsti nevarēsi tikt vaļā. Noslogotība sajūtu var mazināt draugi un bezrūpīga izklaide. Nopietnu karjeras plānu kaldināšanai nepiemērots brīdis, taču īstermiņa plāni realizēsies visai drīz.
 
ŪDENSVĪRS
Liela piekrišana no pretējā dzimuma puses. Šarms, harizma, mutīgums un šķietami izzuduši kompleksi - tāda ir šodienas Ūdensvīru enerģētika, ko sajutīs un pamanīs arī apkārtējie. Izmanto šo dienu, lai dotos uz saviesīgiem pasākumiem.
 
ZIVIS
Lūdzu, nekādas īdēšanas un gaudas, Zivtiņas! Viss nebūt nav tik drūmi, kā varētu šķist. Dodies saulē, komunicē ar dzīvo radību - labāk dzīvniekiem, nekā cilvēkiem -, un būs labi. Šodien neaizdod un neaizņemies naudu.

Kasjauns.lv / Foto: Shutterstock


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS