Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Citi sporta veidi

Talantīgā Latvijas daiļslidotāja Kļujeva ceļu satiksmes negadījumā salauzusi degunu

 
29.augusts 2016  12:44

Latvijas jaunā daiļslidotāja Anželika Kļujeva, kura pagājušajā nedēļā Francijā iekļuva smagā ceļu satiksmes negadījumā, lauzusi degunu un pārvesta ārstēties uz Rīgu, pastāstīja Latvijas Slidošanas asociācijas (LSA) ģenerālsekretāre Arta Strautmane.

Latvijas jaunā daiļslidotāja Anželika Kļujeva guvusi deguna, pieres un vaiga traumas, bet jau tagad ir nogādāta Rīgā.

Latvijas jaunā daiļslidotāja Anželika Kļujeva guvusi deguna, pieres un vaiga traumas, bet jau tagad ir nogādāta Rīgā.

Kļujeva iekļuva ceļu satiksmes negadījumā pirms Francijā paredzētā sezonas pirmā junioru "Grand Prix" posma.

Negadījums noticis ceturtdien dienas vidū, kad mikroautobuss, kurš sportistus un viņu trenerus veda no viesnīcas uz ledus arēnu, pilnā ātrumā nobraucis no ceļa un ietriecies elektrības stabā. Tajā atradās 14 gadus vecā Kļujeva, krievu daiļslidotāja Anna Tarusina un viņu treneri. "Anželika vakar tika pārvesta uz Rīgu, bet šodien viņa dosies uz slimnīcu. Nekādas iekšējas asiņošanas viņai nebija, bet ir lauzts deguns, piere un vaigs," teica Strautmane.

Starp sportistēm vissmagākās traumas bija Tarusinai, kura tiks pārvesta uz klīniku Grenoblē.

"Visi šajā negadījumā guva lielākas vai mazākas traumas. Anželikas treneris tika cauri ar zilumiem," stāstīja LSA ģenerālsekretāre.

Kļujeva ārstēšanos turpinās Latvijā, bet Strautmane pagaidām atteicās prognozēt, kad daiļslidotāja varētu atsākt treniņus uz ledus.

Kļujeva pērn ieņēma 26.vietu Rīgā notikušajā junioru "Grand Prix" posmā, kā arī šogad bija trešā Latvijas junioru čempionātā.

LETA/Foto: Jelgavasvestnesis.lv

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS